Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudtok modellt szerezni...

Hogyan tudtok modellt szerezni egy körmös tanfolyamra? Mennyire lehet bízni abban, hogy ha felteszek egy hirdetést, akkor arra jelentkezni fognak? Fizetnem kéne érte?

Figyelt kérdés
Nagyon félek belevágni egy ilyen tanfolyamba, mert folyton az lebeg a szemem előtt, hogy nem tudok majd modellt szerezni. Nem bízom abban, hogy felteszek egy hirdetést, aztán majd jelentkeznek. Nem szeretem a kiszolgáltatott érzést, márpedig itt bíznom kell abban, aki jelentkezik, de ha ő gondol egyet és nem jön el, akkor én kerülök kínos helyzetbe és ezt nem akarom minden alkalommal átélni, mert így az egész képzés rémálommá válik előbb vagy utóbb...

2020. jún. 23. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Akinek nincs kapásból erre ismerőse, azoknak a többsége szerintem kiteszi Facebookra, pár ismerőse még megosztja és onnan csak lesz valaki. Én is szoktam ilyeneket látni, pont ma is volt egy. Ő 5000 Ft-ot ajánlott érte pluszban, de több olyan volt, ahol pénzt nem adott érte, csak ugye a körmét csinálta meg. Ha meg van jelentkező és beszélgettek, csak látni fogod, hogy mennyire lehet komolyan venni az illetőt.
2020. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne csak nőkben gondolkozz. A résztvevők fele a barátját viszi. Engem egy csaj haverom rángatott el, pont így, mert az utolsó pillanatban lemondta akit hirdetéssel talált. Utána még további kétszer sikerült rávennie... Amúgy nem bántam meg. Jó buli volt :D


24/F

2020. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így igaz, ne csak nőkben gondolkozz. Én is voltam a nővérem műkörmös vizsgáján körömmodell férfi létemre. Na és nem csak én voltam az egyetlen hímnemű. Mondanám, hogy jó buli volt, de hazafelé a buszon már kissé kényelmetlenül éreztem magam tűzpiros ragasztott műkörmökkel 😄 ( így kellett hazajönnöm, mert a tesómnak már nem volt ideje leszedni) Igaz itthon is alig bírtuk leszedni.
2020. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát Fiúk, olyan jót kacagtam az írásaitokon, hogy a könnyem is kicsordult. :D Le a kalappal előttetek! ;) Én nem hiszem hogy bármelyik fiú ismerősömet rá tudnám venni, de szerintem még a pénz se érdekelné őket, mert annyival el lenne intézve, hogy ő fiú és nincs az az Isten. :D Álmomban sem gondoltam erre a megoldásra, de baromi jó...volna, ha én is tudnám alkalmazni. :P


Az első hozzászólónak is köszönöm a javaslatát. Attól tartok nekem is így kell majd összeszednem embereket, csak nincs biztosíték, hogy valóban sikerül majd. Azt nem értem miért nem lehet egymáson gyakorolni, miért kell így megnehezíteni a diákok életét? Az olyan tanfolyamokon, ami nem ad OKJ-s papírt ez minden gond nélkül működik, akkor itt miért nem?

2020. jún. 24. 00:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Facebook csoportokban szoktam látni ilyen hirdeteseket. Altalaban nem fizetnek erte, hanem maga a korom a fizettseg. Egyszer en is voltam korommodell, amikor ki szerettem volna probalni a mukormot de nem akartam kormosnek otthagyni egy rakat penzt :D


Esetleg a fiu ismeroseidnek azt mindod, hogy fizetsz nekik legkozelebb egy italt, illetve amint kesz vagy a kormokkel es meg is nezte az oktato leszeded? Ahol en voltam nem egy embernek miutan vegeztek leszedtek es ugy ment haza.

2020. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. :) Már jelentkeztem is ilyen köröm modell kereső csoportba, ahol van némi rálátásom, hogy a kiírásokra hányan reagálnak. Még mindig nem hiszem, hogy ez biztosíték lehet, de a semminél biztos több. Ez az egyetlen akadálya annak, hogy ezek a tanfolyamok valóban élvezhetőek legyenek, mert ez akkora stressz a legtöbb diáknak, hogy szinte másra sem tud gondolni, csak hogy hogyan szerezzen a következő napokra embert. Ez így ebben a formában szerintem nagyon rossz, erre ki kéne találni valami mást...de ez csak az én véleményem.
2020. jún. 24. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor jársz a legjobban, ha találsz valakit, aki fixen mindig jön veled. Egy barátnő v rokon pl., persze ezért már illik felajánlani vmi szívességet neki. Így nem kell izgulni minden alkalom előtt, h eljön-e. Mint itt írták néhányan, sokan a párjukat viszik minden alkalomra, és ha nincs olyan barátnő aki ráér, akkor még mindig őket a legkönnyebb befűzni.
2020. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a közelben vagy és előre meg tudod mondani az időpontokat, akkor én szívesen leszek a modelled. :) Nem szokásom lemondani a megbeszélt dolgokat.
2020. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!