Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkfertőtlenítésre mit...

Sminkfertőtlenítésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Pl ha a szemhéjpúdereket vagy a rúzsokat szeretném lefertőtleníteni, azt mivel tehetem meg?

2020. jún. 27. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem is érdekelne
2020. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Max a csomagolását tudod fertőtleniteni, kézfertőtlenitòvel és egy zsepi segitségevel töröld át, magát a rúzst ami benne van azt sehogy nem tudod fertőtleniteni.
2020. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztok le babáim akkor se lehet a terméket fertötleniteni ;)
2020. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem értékeltem a válaszod, de most ezzel, hogy ezt így ideírtad, szépen megnyilvánultál.
2020. júl. 3. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi 3-as, itt a sok butthurt mindig ezt csinálja haha
2020. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ja, amugy kedves kérdező nem rolad beszéltem, de a kérdező is értékelheti a választ, legalábbis nekem engedik, amugy meg igen kulturáltan írtam le szerintem egy darab trágár szót nem írtam ha ez neked primitív hozzászolás akkor az vicc palotában élsz ahol csak éretelmiségi szinten lehet ékes szolásal írni?
2020. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is tudom értékelni, igen, de nem tettem meg. Egyrészt a “babáim” szó nekem nagyon nem tetszik ott, és egyetlen szóval nem írtam, hogy trágár kifejezést használtál volna.

Másrészt semmi értelme nem volt annak, hogy ezt ide leírtad, és már kicsit unalmas, hogy ennyi az értelmetlen válasz gyakorin. Ha ránézel a kérdésre, látsz rá 7 választ, ebből 1 volt, ami tényleg megválaszolta. Emellett szerintem sokat elmond egy emberről, ha csak azért ideír valamit, hogy másnak beszóljon. És a második hozzászólásod is egyből támadó volt. Ezzel van a probléma.

2020. júl. 4. 06:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben kérdező nem vitatkozom veled, amugy meg szerintem kedves megszólitás a babáim :D
2020. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!