Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikus után baj van a...

Kozmetikus után baj van a szememmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ma voltam szempilla emelésen(lash lift) és azóta (jó pár óra már eltelt) a bal szememmel néha homályosan látok illetve eszrevettem, hogy valami atlatszo nyálkás kis valami van a szememben, de olyan mintha a felső szemhejamon lenne mert amikor tágra nyitom a szemem felfelé halad a szemhejammal együtt. Nem tudom elmagyarazni jobban 🤣


A lényeg hogy valami nem okes, néha tok homály minden illetve a szemem sarkában szúr mintha lenne benne valami de nincs.


Lehet ez csak amiatt van mert amúgy egy szokatlan kezelés volt, illetve a folyadék amit használtak picit irritalta a szemem? Vagy valami komoly bajom is lehet?


Erre lehet szemcseppet használni? Milyen lehet jó?


Egyelőre nem terveztem orvoshoz menni, hatha javul.


Köszönöm szépen



2020. jún. 30. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Szia, én kozmetikus vagyok. Vegyél a gyógyszertárban 3 % bórsavat, tegyél rá egy vattapamacsra és a szemedre. Esetleg egy pici edénybe... Jó a pet üveg teteje is, és helyezd a szemedre és pislogj bele. Végképp nem csíp. Ezt használják a szemcseppekbe is, de a bórsav kozmetikai célokra van. Kb 500Ft egy flakon. Ha egy napon belül nem lesz jobb, menj el szemorvoshoz.
2020. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!