Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez mitől lehet? Ugyanarról a...

Ez mitől lehet? Ugyanarról a parfümről van szó.

Figyelt kérdés

Még fél évvel ezelőtt szereztem egy bizonyos parfümből egy kis 1 ml-es mintát. Valami lélegzetelállítóan finom volt, - egyébként kétszer is újrarendeltem ebben a formában, annyira tetszett, - és biztos voltam abban, hogy egyszer majd beruházok rá teljes kiszerelésben.

Ez az idő most jött el. Igen, ugyanolyan csodálatos illat, minden általam kedvelt jegy stimmel benne - más szemszögből viszont úgy érzem, árnyéka önmagának.

Jóval édesebbnek hat, és bár egész nap körül leng, - ha a kis mintából a csuklómra tettem, ott maradt permanensen, - viszont ami elég meglepő: mintha a friss, nagy hamarabb illanna el ott. Mintha csak azért érezném erőteljesebbnek, mert a ruhámra is fújok.

Továbbá: bár a minta is édesebb illatkategória volt, - mégis letisztult, diszkrét, - addig a friss jóval cukrosabb, szinte gejl, és a mélysége is gyengébb, egydimenziósabb a mintánál. 😑

Mitől lehet ez?

Elképzelhető, hogy a minta régebbi, már több éves volt, és ha egy kicsit érik, “megbuggyanik” (nem ténylegesen 😂), akkor jobban hasonlít majd a mintához, jobb illata lesz, mert még annyira friss?

Garantáltan eredeti illatról van szó egyébként. A Douglasból hoztam el, a gyártási szám is stimmel rajta, az üveg is tökéletes minden szempontból, nem tűnik hamisnak.



2020. júl. 4. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvastam már néhány parfümről, hogy a teszter nem pont olyan illatú/minőségű volt, mint a rendes üveges kiszerelés. Sajnos úgy látszik, hogy ez néha előfordul, szóval mindenképpen érdemes a megvásárlása előtt elolvasni róla a véleményeket (Én krémmámián szoktam).

Szerintem a parfüm ,,korának" nem nagyon van a dologhoz köze, de ha mégis, akkor sem érdemes éveket várni arra, hogy ,,beérjen" az illat. Biztos, hogy találsz hozzá hasonlót, vagy még jobbat🙂

2020. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt tartom bizarrnak, hogy az én esetemben a teszter/minta jobb illatú volt, mint az eladásra kínált termék. 😕
2020. júl. 4. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Számít az, hogy viszed fel, a minta "löttyentős", az üveg fújós.

De nekem olyanom is, van, amit a saját üvegemből fújtam egy kisebbe, hogy magammal tudjam vinni, és más a két fújás, az egyik töményebb.

Egyébként időről időre változtatnak sajnos a formulákon :(. Milyen parfümről van szó?

2020. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad velem, - erre soha nem gondoltam volna.

Kipróbáltam úgy, hogy egy kis papírra fújtam belőle egy keveset, és a még le nem száradt folyadékot kentem a csuklómra, - na, így már közelít, mindjárt más. 👍🏼😄 Jobban kiérezhetőek így a háttérben megbújó jegyek.

Szerintem majd fújok belőle az egyik kifogyott kis 1 ml-es üvegbe, és majd úgy adagolom. 🙂

2020. júl. 5. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Joop volt ilyen, de a minta, amihez hasonlítottam, jó pár éves. Nem tudom, a formula változott-e.
2020. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!