Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Douglasban visszavesznek...

Douglasban visszavesznek bontott, csak egyszer kipróbált parfümöt?

Figyelt kérdés

Teljesen hibátlan termékről van szó, viszont sajnos nem nyerte el a tetszésemet.

Egyszer próbáltam ki, így nem hiányozhat belőle túl sok. Doboz, számla szintén hibátlan állapotú, - minden megvan, ami szükséges, - viszont az átlátszó fólia értelemszerűen már nincs rajta. Így már nem visszavehető, ez nagy probléma? (Különben felbontás nélkül az ember nem is tudja meg, hogy kedvére van-e a termék, vagy nem. Ez akkor is igaz lehet, ha a valaki bizonytalan az eredetiségében vagy a lejáratában.)

Továbbá: az ilyen procedúrát lehet személyesen, az üzletben intézni? Mert a honlapon leírtak alapján elég komplikált a postai visszaküldési procedúra.

Vittem már vissza Estée Lauder alapozót is rossz szín miatt, - akkor egyszerűen besétáltam az üzletbe, minden gond nélkül elfogadták, semmi gond nem volt vele, viszont azon eleve nem is volt ilyen védőfólia.



2020. júl. 4. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, minden gond nélkül.
Valószínűbb, hogy nem, de egy próbát megér.
Így biztos, hogy nem.
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre való a tester, hogy kipróbáld.

Használt terméket nem tudnak már eladni, akármilyen kevés is hiányzik belőle. Nem hinném, hogy visszaveszik.

Próbáld meg te eladni, fél-háromnegyed áron elmehet.

2020. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, így biztosan nem. Plusz én már jártam úgy, hogy bontatlan terméket akartam visszavinni, és azt mondták, hogy készpénzt nem adnak vissza, csak ajándékkártyára teszik. Ritkán vásárolok ott, így nem kértem. Másik város, másik üzlet, ott egy szó nélkül visszaadták a pénzt. Mondták, hogy ez városonként eltér, a helyi vezetőség határozza meg, hogy hogyan lehet cserélni, visszavenni.
2020. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem! Négy évig dolgoztam parfümériában, nem vehettünk vissza használt terméket! Mert ugye ez a parfüm már használt, ki venné meg újra? Hogyan tennénk ki celofán nélkül újra a polcra? Egyébként nem az üzlet határozza meg, hanem a cég központja, hogy mit lehet és mit nem.
2020. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik parfüm kipróbálható (tester) a douglasban... szóval a te hibád ha még csak ki sem próbáltad.
2021. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!