Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Müllerben vásárolható Chanel...

Müllerben vásárolható Chanel smink?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Sok drága cuccot árulnak ott
2020. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Már háromszor megkaptam a kedves eladótól, hogy nekem erre biztos nincs pénzem. Egyszer pedig sikerült ott megvennem 12000 forintért egy felbontott, beszáradt Chanel szempillaspirált, mivel a kedves hölgy nem hisz a csomagolásnak, és ott a szemem előtt is több terméket is kivett a dobozából, felbontotta, és belenézett, hogy biztos az a szín van-e benne...

Köszönöm nyíregyházi Müller.

2020. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Elf,Erste lauder, meg sok drágább márkájut árulnak ott kb a fél fizud elköltöd 2 termékért
2020. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.

Tipikus magyar mentalitás, turkálunk másnak a zsebében.. :)

2020. júl. 7. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Az Elf egy kifejezetten olcsó márka, a másik meg gondolom Estée Lauder akar lenni. Látszik hogy nincs vele képben... Szegény 3. biztos havi 40 ezret keres ha két termék neki a fél fizuja...
2020. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező és 5-ös válaszoló nem turkálok senkiben a zsebében csak anyit mondtam hogy nem a legolcsóbb és könnyen el lehet ott szorni a pénzt :) szerintem egy kérdést sem tettem fel hogy menyit keresel akkor valóban turkálni a zsebedben.

5-ös pedig amugy az alulfizetetség egy valós tény az országunkban valaki keres 40 ezret csak havonta ami koránt sem ilyen mókás hála istennek nem szenvedek hiányt semmiben és jó genetikám van így nem szorulok rá a smink termékekre csak alkalmanként sminkelek de ha bele kötni akartok valakibe vagy csak trollkodni csináljátok anyucikátokal pusza

2020. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!