Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillagöndörítő hatása...

A szempillagöndörítő hatása csak spirállal tartós?

Figyelt kérdés

Fekete szempilláim vannak, nem szeretek spirált használni, mert mindegy milyet használok, 1 rétegben is látszik, hogy rajta van és valamilyen szinten összeragasztja őket(sokfélét próbáltam már), olyanok, mint a légylábak, gusztustalannak találom, pláne mikor lemosom. Próbálok minél inkább természetes maradni, majdnem minden ilyesmi termék használatával leálltam már, nem szeretném feleslegesen károsítani a bőröm, ezért nem várok szempillaspirál ajánlásokat.

Gondolkodtam azon, hogy veszek szempillagöndörítőt. Viszont ezt spirálozás előtt szokás használni, gondolom a festék miatt jobban megmarad abban az ívben... Vagy festék nélkül is működik? Esetleg még átlátszó szempilla spirálon gondolkodom, hogyha festék nélkül nem lenne tartós a göndörítő hatása.


2020. júl. 16. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Spirál nélkül is kibírja pár órán át
Inkább használj átlátszó szempillaspirált göndörítés után, tartósabb lesz
8 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Az átlátszó spirál se lehet túl egészséges, de legalább nem látnám gusztustalannak tőle a szempilláim (talán, még nem próbáltam... :D ).
2020. júl. 16. 17:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam csak szempilla göndörítőt használni, kb. 15 percig maradt olyan. Viszont szempillaspirállal egész napot kibír úgy ahogy. Amúgy lehet szimplán rossz szempillaspirálokat fogsz ki, vagy valamit te csinálsz rosszul. Mármint na, én pl. évek óta használok szempillaspirált, volt, ami tényleg rossz volt, és összeragasztotta a szempilláimat, de pl. 2 éve már pont azt a fajtát használom, mert nagyon bevált. Szóval lehet, hogy eddig szimplán szerencsétlen voltál. Persze megértem, ha ennek ellenére nem akarsz szempillaspirált használni, viszont nem hiszem, hogy a szimpla szempillagöndörítő sokat használna. Legalábbis nálam nem. Nem olyan nagy beruházás, pláne ha pl. Aliexpressről rendeled, szóval érdemes kipróbálni.
2020. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!