Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok nektek mennyit bír ki...

Csajok nektek mennyit bír ki a műszempilla?Gondolok itt 1D,2D(bár ez ritka) 3D és 4D-re.

Figyelt kérdés

Nekem most 3D van és elég pici 10-11 es méret.Nem is szeretem és 2 hét alatt kipotyog mostanaban.3 hetente járok és eddig mindig ki bírtam és szép volt mikor mentem töltetni,de mostanában 2 hét alatt pár szal marad.Mitől lehet ez?

Előző pillásomtól ezért jöttem el.Először bírtam 4 hétig is.Utána már csak 2-3 hét de azok 1D-sem voltak és 15-méret.

Nekem jobban is tetszett.

Tapasztalataitok?

Pedig vigyázok rájuk.



2020. júl. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
En sorosat ragasztok fel magamnak. Pont ezert nem jarok pillashoz. Tobben kerdeztek mar,akinek epitett pillaja van,h hol veszem,mert tetszik nekik.
2020. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

4-5 hétig tart amit én rakok. 1-10Dig szoktam rakni. De ezzel foglalkozom már 7 éve, ez az egyik, a másik pedig az anyag minősége. Ha a ragasztó olcsó, amivel egy pillás dolgozik, akkor 1-2 hét alatt kihullik. Persze akkor is, ha rosszul van rakva. Magyarországon nagyon kevesen tudják jól rakni, mert ritka a normális tanfolyam. 1-2 nap alatt semmit sem lehet megtanulni, én fél évig tanultam, külföldön. Az a baj, sokan úgy vannak vele, hogy 2 nap alatt akarja megtanulni, aztán meg is van az eredménye.

A soros pilla nem lenne szabad, hogy hasonlítson egy szálasra, ha az a szálas olyan, amilyennek lennie kell.

2020. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl ezeket raktam szombaton:

[link]

[link]

[link]

2020. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Wooow ezek brutálisak az enyém meg sem közelíti.Gyönyörűen dolgozol.Én szlovákiában élek de ehhez hasonlót sem láttam még egy pillásnál sem.Ügyes vagy.


A sorosat nem szeretem tiniként raktam fel de azt este le kell szedni és nagyon gáz ha picit is elál a szememtől.

2020. júl. 20. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2020. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!