Bokalánc fiúnak?

Figyelt kérdés
Évfordulónk lesz, és szeretnék a barátomnak valami olyat ajándékozni, ami kifejezi az összetartozásunkat. Eredetileg egy fonott bőr karkötőre gondoltam, esetleg valami ásvánnyal, de úgy veszem észre, utál bármit hordani a kezén. Szerintetek egy bokalánc jó ötlet lenne helyette? Ha ő nem akarja, ott nem látja senki, csak én. 😊

2020. júl. 27. 11:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jaj, de aranyos!! Nekem is megfordult a fejemben a nyaklánc, csak nem tudtam, hogy létezik ilyen. Köszönöm, 10-ik!!
2020. júl. 29. 16:10
 12/15 Laylah ***** válasza:
Nincs mit :)
2020. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezzel a nyaklánccal csak az a gond,hogy gyorsan el fog színeződni,se biztos létezik minőségibb változata is.Egyébként a bokaláncról mindenképp kérdezd meg vásárlás előtt.Egy ékszertől senki nem lesz kevésbé férfias,az a fontos hogy tetszen neki.
2020. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Laylah ***** válasza:
Nem fog elszíneződni, mivel rozsdamentes acél, nekünk kb. másfél éve megvan, de lehet, hogy több, és ugyanúgy néznek ki mint mikor kivettük őket a csomagból. Nem ötvözet.
2020. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és tetszene egy ilyen páros nyaklánc. A bokalánc nem annyira jó ötlet szerintem, bár én régebben hordtam egy ideig bőrből fonottat.
2020. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!