Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a tetü hátáért csináltatnak...

Mi a tetü hátáért csináltatnak a nők műkörmöt? Soha egy férfival sem találkoztam, akinek bejött volna.

Figyelt kérdés
Teljesem mindegy mennyi idős vagyok, 90 évesen sem fogom megérteni. A műcsöcsöket még megértem, de egy 5 centis kapa tíz ujjon hogyan ad bármi önbizalmat? Főleg ha csillámlik, mint az Afrikakorps tankjai a Szaharában.

#műköröm #állatkarmok #depressziós kamaszlányok
2020. júl. 29. 00:55
A kérdező szavazást indított:
műköröm
állati karmok
38 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Segítség: állati karmok.
2020. júl. 29. 00:57
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Mert nekik tetszik.

Meg azért nem hiszem, hogy minden pasival a világon találkoztál már.

Ami azt illeti, nekem meg a műcsöcsök taszítóak. Ha választani kell, akkor már inkább műköröm, de persze az igazi az, ha a nincsa a nőn "mű".

2020. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg mert tetszik nekik?
2020. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert valószínűleg az illetőnek tetszik. Nem értem, hogy miért gondolják a férfiak, hogy a nők mindig mindent azért csinálnak, hogy a pasiknak majd az tuti tetszik. Őszintén nem érdekel, hogy ki mit gondol a körmeimről. A lényeg, hogy én elégedett legyek velük.
2020. júl. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert NEKIK tetszik!
2020. júl. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Mert a ferfiak kozott terjengo hiedelmekkel ellentetben a nok krvara leszarjak, mi tetszik a ferfiaknak. (Kivetelek termeszetesen vannak, az onbizalomhianyos tinilanyok kozott kb vagy akik azon a szinten ragadtak.) Es a gyakorlat pedig azt bizonyitja, hogy akarhogy is nez ki egy no, amig egyebkent tiszta, apolt, es jofej, lesz olyan, akinek tetszik ugy ahogy van, mukormokkkel vagy anelkul, stb.

Fogjatok mar fel, sracok, NEM miattatok nezunk ki ugy, ahogy, NEM azert sminkeltunk ma jobban, hogy neked bejojjunk, NEM miattad rovid a nadrag.

Meg a notarsaink velemenye is elobb erdekel tobbsegunket, mint a random ferfiake, de altalaban toluk is maximum tanacsokat, konstruktiv kritikat fogadunk el.

2020. júl. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok oka lehet ennek!

-tetszik a delikvensnek

-így tudja megvakarni a háta közepét, amit sima körömmel nem érne el

-csúnya, gyenge a természetes körme

-rágja a körmét, így szokik le

-ezzel jelez, hogy ő igazi vadmacska

-olyan tucatlány, hogy ásó nélkül senki nem venné észre

-modell és a fotós(ai) erre kérte(k)

-mazochista, és a fenéktörlést így élvezi

-a mekiben karmai kocogtatásával szereti jelezni, hogy ő egy türelmetlen seggfej és nem tud várni 2 percet 18 szendvicsre

-önvédelem

2020. júl. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, de az ilyen 10 centis karmoktól nekem is hányingerem lesz. Olyanok mint a vakondok.
2020. júl. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Mi a tetű hátáért ilyen s.ggh.lyék a férfiak?

Tisztelet a kivételnek

2020. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekem tetszik.

Amúgy a páromnak is, és pár férfi haverom is megdicsérte már.

Nem ízléstelen karmok vannak építve nekem, mindig kérdezték hogy a sajátom-e mert annak tűnik.

26N (műkörmökkel)

2020. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!