Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Revolution szemhéjpalettákkal és egyéb termékkel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Gagyi. Ilyen áron sokkal jobb a Sleek, Bourjois, vagy akár az Essence. Ha rendelni akartál, akkor Pink Pandáról L.A. Girl, vagy NYX Professional Makeup. Na a NYX az pl egy full profi márka, és ugyanolyan árban van, mint a Revolution.
2020. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jók - legalábbis azok, amiket én használok. De úgy tudom van egy-két gyengébb palettájuk, szóval érdemes megnézni a véleményeket a kinézett palettáról, hogy biztos jót vegyél.
2020. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

A régi motoros termékeik meg gyengék voltak, de az új felhozatal, főleg a PRO és a Makeup Obsession vonal elég erős.

Palettán kívül még nem próbáltam tőlük mást, de az újabb, por állagú termékeikkel meg voltam elégedve.

Szerintem viszont a NYX gagyi, egy termékük sem jött be eddig.

Ami még jó közepes árkategóriában, a Sleek, TheBalm, BH Cosmetics, Pupa, Nabla, - bár az utóbbi már egy fokkal drágább ezeknél. Szempillaspirált, tust, szemöldök termékeket meg csak a Maybelline pultjánál veszek. Ezen a vonalon tényleg verhetetlenek.

2020. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
szeretem, az araert teljesen megeri
2020. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
69%
Nekem 3 palettám van tőlük és teljesen jók. A régi termékeikről hallottam én is rosszat de az újakat, főleg a forever flawless palettákat sokan dicsérik. Nekem is abból van 2 meg egy kicsit korábbi de semmi rosszat nem tapasztaltam velük. Bár az is számít, hogy milyen az "alapanyag", egy nehezebben sminkelhető, rejtett vagy/és zsíros szemhéjú illetőnek nem biztos hogy beválik de az nem a smink hibája.
2020. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon szeretem egyik legjobb drogériás márka, a legtöbb palettám revolutionos, a szemhéj alapom is jelenleg az, korrektor.

Nagyon pigmentáltak és szépek a színek ár érték arányba nem rossz.

A csomagolásukat nagyon bírom.

2021. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 3 palettám van tőlük.mindegyikkel megvagyok elégedve. Szépen pigmentáltak, könnyen dolgozhatók. Főleg kezdőbetűt smink élőknek ajánlom. Ha már profi vagy akkor adj ki ennél többet sminkért.
2022. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!