Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben hol lehet ékszerek...

Debrecenben hol lehet ékszereket venni olcsón?

Figyelt kérdés

Gondolok itt nyakláncra(sima lánc medállal), gyűrűkre, fülbevalókra, karkötőkre, hajcsatokra.

A forumban nagyon drágán adják ezeket, 2000ft-tól kezdődnek, nekem pedig nincsen ennyi pénzem csak az ékszerekre.

Ismerek még egy boltot a Batthyányi utcán, illetve a főtéren, de ezek is hasonló árakkal dolgoznak.

Nem tudtok valami olcsóbb helyet? Ékszer turit?:DD

Köszi előre is



2020. aug. 20. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazi ékszert nem kapsz olcsóbban, mert az aranynak is és az ezüstnek is világpiaci ára van - és ez csak az alap, mert erre jön még a fazon-díj meg a járulékos költségek!

Vannak azonban olcsó ékszerek: azoknak bizsu a nevük, eredeti aranynak látszó hamisítatlan trombita-rézből készülnek...

2020. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bizsukat keresek
2020. aug. 20. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Naugye...

A bizsu és az ékszer között zongorázni lehet a különbséget - és nem csak árban.

Sajnos ha nem bazárit akarsz, akkor bizony inkább a Fórumba, vagy a belvárosba kell menned!

Bazárit a Zsibiben, vagy bármelyik kínaiban is kapsz rogyásig!

2020. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a buszvég melletti dimensioból nagyon jókat találtam. A Pennyben is jók vannak.
2020. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!