Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek szálas műszempillaja...

Akinek szálas műszempillaja van az hogy teszi be a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Én ma voltam kontaktlencse próbán és hát elsőre ugye nem nagyon ment a ki_

-berakás és sajnos a szempillám is megsínylette egy picit. Egyébként sem volt mar olyan sok fent mert ebben a melegben nem birta annyira mint szokta de jövőhét csütörtökön megyek töltésre. Ez a kontaktlencse egy hétig lesz nekem és jövőhét hétfőn megyek vissza majd a szemészet. Csütörtökig jobban bele fogok jönni ebbe at egeszbe szerintetek ? És szempillával hogy csináljam hogy ne peregjen majd ki az egész 1 het alatt a sok huzgalastol? 18/L



#látás #kontaktlencse #3D #szempilla #Szálasműszempilla
2020. aug. 25. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A szempillasor felett kell a szemhejadat megfogni . Nezz lefele, tedd ra a mutatoujjad a szemed kozepere, es ugy huzd fel . Ha igy megfogtad mar nezhetsz fel, es ki tudod venni a lencset. Nekem mindketto sokaig volt, egy db sem hullott ki ha igy vettem ki.
2020. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején én is bénáztam. Azóta kilóméteres műkörömmel műszempillával is kikapom 2 mp alatt 😀
2020. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már én is szerencsére 😄
2020. okt. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!