Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Clair's-be mennyibe kerül a...

Clair's-be mennyibe kerül a füllyukasztás?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam a lyukasztás ingyen van... De gondolom a fülbevalóért meg a fertőtlenítőkért fizetni kell.

2020. szept. 1. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell venni egy ugy nevezett fullyukaszto csomagot, ami tartalmazza a ket fülbevalot meg fertotlenitott + valami kedvezmenyt is kapsz amit a legkozelebbi vasarlasodnal levasarolhatsz ez 9500 ha jol emlekszem maga a lyukasztas ingyenes de ezekert fizetni kell.

Szerintem egy szalonba jobban megeri:)

2020. szept. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb menj el egy piercing szalonba. Ott olyan szakemberek dolgoznak steril korulmenyek kozott akiknek ez az elsodleges munkajuk, bem pedig egy par napos gyorstalpalon vettek reszt. Emellett anyagilag is jobban megeri, egy szalonban ennek toredek reszeert lyukasztjak ki a fuled.
2020. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D

És a szalonba körülberűl mennyi lenne?

2020. szept. 3. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az én városomba 4000 forintért már megcsinàlják.
2020. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem 3500 volt a felso cimpa lyukasztas mindket oldalon ekszerrel egyutt.
2020. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!