Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldök Piercing szúrás...

Mónika0813 kérdése:

A szemöldök Piercing szúrás nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Ráadásul azzal ijesztgetnek hogy bekékül!
2010. aug. 6. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg annak kéne a legkevésbé fájni, de mikor nekem csinálták, nagyon fájt , én rosszul is lettem. pedig bírom a fájdalmat. tetoválásom is van és az nem fájt annyira mint az szemoldok pc. de az hülyeség, hogy bekékül. bár nekem felesleges volt megcsináltatni mert 1honap mulva kiis vettem mert nem tetszett.
2010. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elvileg nem fáj de vannak hátrányai: kiszakad pl... mert ugye a szemöldöködnél nagyon vékony a bőr. Begyulladhat de bekékülni nem fog XD Ilyen hülyeséget nem hallottam még. :D
2010. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem hülyeség, hogy bekékül.. én kedden csináltattam, és mára bekékült. Elvileg jegelni kell, és akkor rendbe jön. Kicsit késői már a válasz, bocs, de talán majd másnak hasznos lesz. :)
2011. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!