Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Catrice HD liquid coverage...

A Catrice HD liquid coverage alapozójához milyen árnyalatú catrice korrektort válasszak?

Figyelt kérdés
A Catrice HD liquid coverage alapozóból a 010-es árnyalatot tervezem megvenni, mivel ez volt már a bőrömön, árnyalatban, tónusban ez passzol a legjobban. Ugyanígy a kis kerek tégelyes korrektorjukból is a 010-eset használom, ami tökéletes a bőrhibák elfedésére. Viszont a folyékony catrice korrektorból (szem alá való) a 010-es árnyalat nem jó a bőrömre, kicsit rózsaszínesebb tónusú, és sajnos ugyanolyan árnyalatú, mint az alapozóm, pedig úgy tudom, hogy folyékony korrektorból 2-3 árnyalattal világosabbat kell venni, mint ami az alapozó színe. Ha akadna valaki, aki szintén 010-es catrice alapozót használ és esetleg korrektort is használ mellé, az leírná, hogy miből és melyik árnyalatot? (nem baj, ha nem catrice korrektor, de annak örülnék legjobban). Előre is köszi a válaszokat!

2020. szept. 13. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Basszus, pont most akartam feltenni ugyanezt, csak fordítva. 😅

Alapozóból én is a 010-es árnyalat megvételét fontolgatom, mert elég világosnak tűnik, neutrális tónusú, ergó nem malacrózsaszín, hanem kicsit “sápadtabb”, és szerintem ez illene a legjobban hozzám.

Én korrektorból most a Liquid Camouflage (folyékony, nem a tégelyes) 001-es árnyalatát használom, és egyszerűen tökéletes. Kellőképpen világos.

2020. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki fogom próbálni! Remélem neked is passztol majd az alapozó. A 010-es alapozó valóban sárgás tónusú, szóval szerintem jó lehet a korrektorodhoz.
2020. szept. 17. 09:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!