Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem a szememet...

Hogyan sminkeljem a szememet ha nem egyforma a kettő mérete, az egyik kicsit nagyobb? Nem szoktam túlzásba vinni, max spirált használok, azzal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj szemhélytust! Ha sosem próbáltad nehéz lesz belejönni, de gyakorlat kérdése. Ha már megy, ki tudod úgy húzni a szemedet, hogy a kisebbiknél nem közvetlen a szempilla tövébe húzod a vonalat, hanem egy icipicivel feljebb, így ugyan akkorának fog tűnni mint a másik. Csak felül használd, alul ne és javasolnám a barnát vagy a szürkét, a fekete szerintem olyan rendellenesen feltűnő hétköznapokra.
2008. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szemhéjtust használj szerintem is.

Én szemceruzával húzok vonalat, mert azzal könnyebb nekem.

Amelyik szemed nagyobb, kerekebb azt rajzold cicásra. Amelyik kisebb, hosszúkásabb azt pedig kerekítsd.

Ha a szemed belső, orr felőli sarkába teszel fehéret akkor nagyobbnak tűnik a szemed, megnyitja a tekintetet. A kisebb szem hangsúlyozására lehet ezt alkalmazni, de a nagyobbhoz is kerüljön egy pici. De úgyis meglátod, hogy hogy néz ki jól.

Fekete tus is jó szerintem, de ha nem akarsz feltűnőt akkor barna, az minden alkalomra jó.

Szempillaspirállal úgy tudsz ügyeskedni, hogy a szempilláidat a nagyobb szemednél lefelé, egyenesre keféled. A kisebb szem esetében pedig felfelé, ívesre fésülöd. Nekem ezek váltak be.

Remélem segítettem. Sminkesnek készülök amúgy :)

2008. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettek!

Mondjuk inkább a spirállal próbálkozom azt hiszem,tust még nem próbáltam soha egyrészt,másrészt nem szoktam olyan "erős" sminket feltenni.

2008. dec. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!