Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges otthon saját...

Lehetséges otthon saját magamnak csinálni zselés műkörmöt úgy hogy sosem tanultam?

Figyelt kérdés
Elég jól tudok körömre mintákat csinálni...és arra gondoltam hogy ha vennék hozzá lámpát és zselét akkor tartósabbá tehetném 1-2 réteg zselével persze tudom nem lenne valami profi mű de otthon megoldható ez olyannak aki sosem tanult ilyet?
2010. aug. 7. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen tönkreteheted a körmöd azzal, hogy tanulatlanul vágsz bele ilyen dolgokba.

Ha uv lámpát és a többi kelléket meg tudod hozzá venni, én inkább azt ajánlom, hogy keress fel egy ehhez értő szakembert! És ne sajnáld rá azt a pár ezer forintot.


26/L (műkörömépítő)

2010. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se próbáld meg otthon! Rengeteg dologra oda kell figyelni,amit szakképesítés nélkül sohasem fogsz megtanulni. Inkább keress egy jó műkörmöst.
2010. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen

mondjuk ma nézegettem a kellékek között és sokan írták az induló csomagnál hogy akkor csinálták elsőnek és azért vették hogy maguknak meg tudják csinálni de ők sem tanulták és hogy sokkal egyszerűbb meg szebb lett mint amire számítottak de én végülis nem értek hozzá

2010. aug. 7. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy sejtésem hogy a diamond nailsnél láttad az induló készletet. Szerinted a saját oldalukon lesz olyan aki szidná a termékeket?:)Persze hogy csak jót írnak róla,hogy milyen könnyű meg szép stb.
2010. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megnéztem az oldalt az igaz de csak azután miután kitaláltam hogy én otthon szeretném magamnak. ezért is nem hiszek nekik hanem itt kérdezem meg mert ott tényleg még saját maguk is írhatnak róla csakis jó dolgokat
2010. aug. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!