Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem túl drága ez a swarowaki...

Nem túl drága ez a swarowaki karkötő? Jó minőségű?

Figyelt kérdés

[link]


Miért ennyibe kerül?



2020. okt. 11. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Drága
Nem sok érte
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon drága. Arany bevonatos, üveggel díszített karkötőről beszélünk. Értem én, hogy a márka meg minden, de ez akkor is túlzásnak érzem. Ennyi pénzért már igazi arany karkötőt is vehetsz.
2020. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Elég árulkodó a használati utasítás:


"Kézmosás, úszás vagy kozmetikumok (pl.: parfüm, hajlakk, szappan vagy tusfürdő) használata előtt vegye le ékszereit, mivel ezek károsíthatják a fémet, csökkenthetik a fémbevonat tartósságát, egyúttal pedig színfakuláshoz és a kristálycsillogás csökkenéséhez is vezethetnek"


Lefordítom: üveggyöngyök valami söpredék fémfoglalatban, ami bármilyen behatásra padlót fog. De ha a hulladékot megveszik ilyen árban, akkor ennyi lesz az ára.

2020. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem vennék meg 50 ezerért egy értéktelen bizsut. Ennyiért már aranyat kapok.
2020. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Basszus ennyiért majdnem egy arany karkötőt veszel. És az legalabb nem megy tönkre egy kis víztől
2020. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%

A drágaság relatív. Ha találsz pont ugyanilyet féláron akkor drága, de ha ez van féláron a többihez képest, akkor olcsó. Hogy neked mi a drága vagy olcsó, azt már neked kell eldönteni.


Nekem ezt a találati listát dobta a gugli. Döntsd el magad:


[link]

2020. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!