Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtok parfümutánzatokat?...

Használtok parfümutánzatokat? Melyek a jók? Parfen,saphir,yodeyma,kímért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne,hogy melyeket próbáltátok és mik a pozitív ,esetleg negatív tapasztalataitok az utánzatokkal.


2020. okt. 12. 08:53
 1/5 Metionin ***** válasza:
Igen, mert sajnos a kedvencem eredetiben csilliókba kerül (Dior Poison). 2 utánzatát is próbáltam már és mindkettő jó, egyik Creation Lamis, a másik Jeanne Arthes. Amiket felsoroltál, abból a Yodeymáról olvastam jókat krémmánián.
2020. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A yodeyma parfümök egészen jók, hasonlítanak az eredetikre.

Némelyik még tartósabb is

2020. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebbi kérdés, de hátha tud nekem valaki segíteni. Ezek az utánzatok mennyire megbízhatóak? Pl. yodeyma parfümnél nem látok feltüntetve összetevőket.
2022. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Parfen egy rakás fos, nagyon gagyi. Szerencsére csak mintát vettem.
2022. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Parfennél is van olyan ami azért hasonlít az eredetihez. De tenyleg a yodeyna sokkal jobb utánzatot gyárt. De van amit nekik sem sikerült jól leutanozni, pl. dior fahrenheit és a boss bottlednel is azért van egy kicsi érezhető különbség, nem beszélve arról, hogy a hugo bosst nem éri meg hamisat venni, mivel az eredetit is meglehet kapni jó áron.

Notinon nagy akciónál 48 euróért volt boss bottled 200ml, yodeymanak 23 euro a 100ml mondanom sem kell ugyanott vagy.

2022. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!