Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti hogy csináljátok?...

Lányok ti hogy csináljátok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok,de ha kicsit is meleg van (kb25 fok vagy attól több akkor végképp) szinte szétesem. Megcsinálom a hajam,sminkem,ruhám,fürdés,parfüm...stb elindulok és addig jó minden még fel nem ülök az első buszra. 20 perc és folyik a sminkem,a hajam mintha az ágyból keltem volna ki épp,izzadok és khmm a jó illatnak is befellegzett. És látom a többi lányt,még a nagyon nagy melegekben is : kisgatya,napszemüveg, tökéletes smink, frissek és nem tapad az izzadságtól a bőrük mint az enyém. Lányok,csajok,asszonyok, mi a titok hogy egész nap megőrizzétek a reggeli állapotot?:)
2010. aug. 9. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én ugyan fiú vagyok, de átérzem a problémád! Ugyan iylen vagyok! Megcsinálom a hajam, szépen felöltözök, de ha 40 fokos hőségbe kimegyek minden szétmegy... Szerintem ez fajta kérdése! A barátnőmet soha az életbe nem láttam izzadni (ja de:D), se azt, hogy akár csak ragadna a keze, vagy hogy a haja tönkremenne! Szerintem fogadd el:(
2010. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tetted te már fel egyszer ezt a kérdést?!


nem kell annyi mindent használj.

a hajadat nem kötöd fel 10 méteresre,hanem csak simán összefogod,vagy szabadon hagyod.sminknek,ha annyira akarsz kenj magadra szempillaspirált,szájfényt.az szerintem nem akkora gond,hogy nem fullad bele mindenki a parfümödbe a buszon.ha valaki megpuszil,azért még érződik.

2010. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Jó anyagi helyzet a titok. A legjobb alapozók, amik nem folynak le még jégesőben sem kb 20-30 ezer Ft-ba kerülnek (ha nem többe) és külföldről hozatják, akik megtehetik. A csodaszép, mindíg tökéletes nők hajtitka az, hogy minden héten mennek fodrászhoz. És azért olyan gyönyörű feszes és szép a bőrük, mert minden hétvégén fitness szalonba és szoláriumba járnak. Onnan tudom, hogy én is voltam ilyen, amikor még engedte a pénztárcám. Visszasírom azt az időszakot... Na mindegy. Nem akarlak elkeseríteni, de a Mo.-i boltokban kapható 5000 Ft-os alapozók többsége már 15 perc múlva folyik. És nincs olyan hajkencefice, ami olyan jó, mint minden héten fodrász. Sajnos.
2010. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, pontosabban nő. Nem sminkelek, így nincs, ami tönkremenjen, és ha megérkeztem, hideg vízzel meg tudok mosakodni, mennyei érzés! A smink eltömíti a pórusat, még jobban izzadsz tőle, valamint pattanások alakulhatnak ki. A hajamat összekötöm és feltűzöm, hogy ne melegítsen.

Egyébként melegben természetes dolog, ha az ember izzad, így védekezik a test a túlmelegedés ellen. (A párolgás hőt von el a környezetétől.)

2010. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem az alapozó a fő gond,nem használok csak nagyon ritkán. Hanem hogy kb 20 perc és úgy festek mint aki túlvan egy triatlonon:D
2010. aug. 9. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:

hasonlóakkal küzdök én is :S ami nekem egséz jól bevált, az az h a 40 fokos melegben próbálok minél lengébben öltözni, a legjobb a laza anyahú kisruha, mert nem tapad rám. a smink pedig minél egyszerűbb legyen. én fel szoktam tenni egy mattító, uv szűrős nivea krémet hogy ne csillogjon a bőröm, majd egy kis víízálló (!) szemceruza, esetleg szempillasprál. az alapozót felejtsd el (menj ki napozni, javít a pattikon és szép bőröd lesz tőle) helyette ha kell akkor korrektort használj.

a hajad pedig tűzd fel laza konytba vagy magas lófarokba, hidd el, nagyon nagyon sokat segít ha nem melegíti az egész fejedet, nyakadat. remélem segítettem!

2010. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzáteszem, hogy a legtöbb "tökéletesen néz ki minden helyzetben" barátnőm rendszeresen jár kozmetikushoz. Nekik nincs szükségük sminkre, mert csodaszép az arcuk, ha mégis feltesznek egy kis szemhéjpúdert vagy szempillaspirált, azok a legjobb (méregdrága) márkák, amik soha nem folynak le. :S Szóval ilyen az élet, aki rossz anyagi helyzetben van, szokjon hozzá, hogy nincs mindíg a "toppon". :S
2010. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, h a nyári kinézet az anyagi helyzettől függ.

Nekem minden sminktermékem noname, ehhez mérten ennek ellenére fennmaradnak a melegben is. A hajamat általában kontyba tűzöm, jó szorosan, h ne melegítsen. Az arcomon nagyon kevés korrektor van, és porpúder, mert attól nem csillog a bőr, ezenfelül tust használok még, ami a legnagyobb hőségben se folyik le.

Dezodorból viszont a jól beváltakat használom, azaz: Lady Speed Stick izzadásgátló gél+Rexona spray.

Nem lehet úgy mászkálni nyáron, h mindig csontszáraz legyen a ruhád, és tökéletes a sminked, de erősen kétlem, h a jó közérzetet a fizetés határozná meg...

2010. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet úgy mászkálni nyáron, h mindig csontszáraz legyen a ruhád, és tökéletes a sminked, de erősen kétlem, h a jó közérzetet a fizetés határozná meg...


OTT A PONT!:)

2010. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van az avonnál ilyen hűsitő krém szerűség ilyen kék krém:D azzal bekened magad mindenhol sminkelés előtt a szemhéjadat mindent szépen belemaszírozod a börödbe:Daztán sminkelsz meg minden:D és az frissen is tart és nem izzadsz annyira:)én is ezt használom nekem bevált:D
2010. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!