Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nőies táska suliba? Linkelnéte...

Nőies táska suliba? Linkelnétek képeket?

Figyelt kérdés

olyan táskát szeretnék, ami nőiesebb, feltudom venni csajosabb ruhákkal is.

köszi

L18


2010. aug. 9. 14:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és hogy hol vehetném meg *.*
2010. aug. 9. 14:22
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez még szép is :]

igaz én hátizsákot hordok,mert nekem elsősorban a kényelem a fontos :]

de az ilyeneket imádom! :)

nike-nak is vannak nagyon szép darabjai,ha találok képet linkelek olyat is :)

egyébként egy ilyen CONVERSE-t amit előbb linkeltem azt egy márkaboltban megtudsz venni,vagy rendelhetsz is valahonnan :)

L14

2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Orsayben és a David Jonesban nagyon szuper táskákat ki lehet fogni :) Jó a minőségük. Egyáltalán nem megy hamar tönkre. Nézz körül :)

2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én a Mango-t ajánlom :)
2010. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen. :)

jövőhéten megyek pestre majd akkor megnézem :))

2010. aug. 9. 15:07
 6/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!én tegnap voltam pesten az egyik nagy és menő bevásárlóközpontban(nem nevezném inkább meg)és számomra nagy csalódás volt,mert nem láttam semmi jót,pedig én is ezért mentem.De légyszi írd meg ide,ha mégis sikerül és hogy milyet sikerült venni.:)
2010. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja és 16/L
2010. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én voltam múlt héten az aréna plázában. nagyon ráizgultam, azt hittem annyi cuccal jövök haza, hogy majd nem férek be az ajtón.. hát vettem egy pulcsit, parfümöt meg körömlakkot.. (lakkmániásvagyok)

most akarunk westendbe menni :) mondjuk most már nem a ruhákra vagyok ráizgulva hanem a starbucks-ra :DD

2010. aug. 9. 17:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a stílusod, mekkora táskát szeretnél, és mennyi pénzt vagy hajlandó rááldozni/illetve nagyon-nagyon-nagyon márkásat szeretnél-e. Csak mert nálam úgy volt, hogy körbejártam minden táskavásárlás előtt az összes plázát, aztán vhogy mindig ilyen standoknál meg bazárban találtam meg azt, ami a tökéletes darab volt :P. Csak mert nekem óriástáska kell, nőies, sima fekete (de azért vmi csvarral) és hosszabb pánttal, és lehetőleg olyan, ami nem ázik át (bár ált. műbőrt szoktam venni, mert a bőrre nincs pénzem, de azért legyen kellemes a tapintása). Ja, meg legyen rajta hátsó zseb, és nem árt, ha belül is van pár rekesz.

Én ilyeneket utoljára a Pólus Centerben a középen levő táskás standnál találtam, illetve az utolsót azt Siófokon vettem egy bazárban. Egyébként meg ha plázás boltok, akkor az Orsaynek tényleg jó a választéka sztem.

2010. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha szep taskat akarsz, s.oliver, esprit, es talan a mango. 3 taskam az s.oliverbol,3 pedig espritbol , valamint 1 a mangobol van ezek pedig tenyleg jo taskak ,gyonyoruek, jo minoseguek, divatosak.. gondold at
2010. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!