Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkszereket/egyéb...

Milyen sminkszereket/egyéb dolgokat (szépségápolási) vigyek suliba (gimnnázium) a táskámba?

Figyelt kérdés
Nem külön kistáskába fogom hordani,hanem a sulitáskámba akarom beletenni,akkor nem gáz?Nem szeretnék külön kistáskát hordani.A válaszokat előre is köszönöm.
2010. aug. 9. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
azt csak te tudod hogy neked mire van szükséged. ha pl sose használsz szájfényt akkor most leírja valaki hogy vigyél az mire jó? :D na mindegy. szerintem kellhet valami ajakápoló, szájfény, szemceruza, ha elkenődne, púder, pl tesi után elég hasznos ha csillog az arcod, körömlakk ha esetleg lepattogna. aztán még vigyél dezodort és valamilyen hidratáló krémet, és más nemkell szerintem
2010. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én csak reggel sminkelek, szóval nekem elég a dezodor, alkoholos kéztisztító(gyerekrágó illatú :D:D nyamiii), fésű, szőlőzsír.
2010. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi :)

kedves első!csak azért kérdezem,hogy más szerint mi kell,mert kíváncsi vagyok,hogy más lányok mit visznek és lehet,hogy az nekem is jól jön. :)

2010. aug. 9. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan egyetemre járok már, de ami nálam van (általában nem használom őket, mert ha reggel kisminkelem magam, akkor max. a szájfényt kell többször felvinni... de ezek amolyan tartalékok... ha mondjuk közben jön össze vmi olyan program):

-ajakápoló (anélkül sehova)

-zsebtükör

-korrektor

-szempillaspirál

-1-2 természetes színű, mindenhez passzoló szájfény (ilyen halványbarack meg halványrózsaszín)

-rúzs (az is ilyen natúr)

-pirosító

-egy természetes barnás szemfestékpaletta (azzal nagyon elbaltázni nem lehet a szemhéjfestést sztem, és mindenhez passzol)

-kedvenc szemfestékpalettám (ilyen zöldes... de sztem teszteld ki előtte, hogy a te szemedhez milyen illik)

-pár vattakorong, becsomagolva

+az aznap használt szájfény/rúzs

(szemceruza csak azért nincs, mert még meg kell tanulnom, hogy használjam rendesen...)

2010. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálam mindig van egy tükör, arckrém (kézre is azt használom, télen elég jól jön), kézfertőtlenítő, szemceruza mindenképp, spirál, korrektor, dezodor, parfüm. Azt hiszem ennyi :) Alapozót nem hordok magammal, elég, ha itthon használom. Mást meg nem nagyon használok. Ja, meg az a körömlakk, ami épp a körmömön is van.
2010. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :P
2010. aug. 9. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy kis neszeszeres táskát amiben ezek a dolgaid lehetnek. Pl.: Nagyobb áruházakban mit a Tesco vagy az Auchan ot lehet kapni kicsi táskákban tusfürdőt vagy ilyesmit, én pl. pont egy ilyen táskát használok neszeszernek amiben egy tusfürdős ajándék csomag volt.De te döntöd el:)
2012. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ajánlom mindenkinek az ajakápolót vagy szőlőzsírt. Egy kézkrém se árt, ha esetleg gyorsan kiszárad a bőröd. Egy kis kéztörlésre alkalmas törölköző tesi után. Jobb lemosni a mocskot és izzadságot az arcodról. Esetleg szempillaspirál, tus vagy amit éppen te használsz a reggeli sminkeléskor :)
2015. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!