Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan hígítsam a szempillaspi...

Hogyan hígítsam a szempillaspirálomat? Kicsit be van száradva.

Figyelt kérdés
Vmi ötlet? Köszi!!!
2010. aug. 9. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom, h a becsomósodott szempillaspirált melegvízbe kell állítani és attól jobb lesz. próbáld ki, hátha segít.;)
2010. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne higits, parszaz forintert lehet kapni mar noname spiralt..es az otlet badarsag..
2010. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne higítsd semmivel, szerintem is vegyél újat, mert az már nem olyan lesz, mint az eredetileg volt, vagy kellett volna lennie. Nem olyan drága az, hogy megérné higítani!
2010. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én azt hallottam hogyha becsomósodik akkor az azt jelenti hogy lejárt a szavatossága...szerintem inkább vegyél újat és ezt már ne használd
2010. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a szempillaspirálod besűrűsödött, akkor az azt jelenti hogy már nem szabad használnod! Lejárt a szavatossága...
2010. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szempillaspirált fél évnél továb NE hasznáj!!

nagyon fertözés veszélyes.

2010. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mármint nem meleg vízzel:Á hanem az egész spirált úgyh nem bontod fel csak belelállítod meleg vízbe és úgy a festék megint szép lesz.. nehogy beleöntsd vagy ilyesmi.
2010. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!: )
2010. aug. 15. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!