Kerek arc probléma?

Figyelt kérdés

Szóval.

Egy 46kg-os lány vagyok, mégis olyan mintha "pufi" lenne az arcom.

Nagyon zavar. Nem emlékszem ,hogy pár évvel ezelőtt is ennyire kerek lett volna.

Na már most

Tudnátok olyan smink trükköt, amivel keskenyebbè' varázsolhatnám a pofim?:)

Nem nagy dolog tudom, de engem nap mint nap zavar ,amikor a tükörbe nèzek.

A smink termékekhez nem nagyon értek, alapozót használok ès egy kis púdert.

Szóval ha valaki segít ,(akár videóval)

Annak nagyon hálás lennèk. 😊



2020. nov. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a smink se csoda, max árnyékokat tudsz sminkelni mintha ott csontosabb lenne vagy vékonyabb.

Am alapozobol L'Oreal infelitible alapozojat tudom ajanlani.

Maybeline contur stick-et dicserik egy páran a két oldalas szinű egy a barna az konturozas ahol csontositani akarod a feher ahol kimelni.

Korrektor catrice camoflouge,am a szemoldokodre maybeline slim pencil.

2020. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ha csak egy picit tudok "javítani" w dolgon már jobban érezném magam😊
2020. nov. 15. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta, kontúrozással sokat lehet rajta segíteni, de nem csak a smink segíthet.

Sokat számít például a szemöldök formája, ha nagyon egyenes, az még jobban szélesíti az arcot, ha ívelt, az viszont szépen nyújtja és közelebb kerülsz vele az ideális ovális formához.

Az, hogy hogyan hordod a hajadat is fontos, ha zavar a kerek arcod, akkor a rövid hajat illetve a lófarkat elkerülném, legjobb ha hosszú a hajad - megint csak nyútja optikailag az arcot -, illetve legjobb a középen elválasztott frizura.

2020. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! Örülök,hogy kaptam hasznos válaszokat!

Hosszú hajam van, ès èn is észrevettem ,hogy amikor kiengedem kevèsbè kerek:)

2020. nov. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!