Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Chanel körömlakkokról vélemény?

Chanel körömlakkokról vélemény?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha eredetiről van szó, biztos nagyon drága..Nem értem minek ennyiért lakkot venni, ami úgyis kifogy egyszer. Essence lakkokat veszek, és tökéletesek nekem.:D
2010. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 vagyon.
2010. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a piros gyönyörű belőle! de tényleg sokba kerül..
2010. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokba kerül. Én a minőségére lennék kíváncsi. Amúgy köszi mindenkinek aki írt! ;D
2010. aug. 11. 15:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha minőséget akarsz, akkor sem kell egy vagyont költeni rá.Én L'Oreal körömlakkokat használok, kb. 3-4ezer Ft, de tartós és gyönyörű a színe.
2010. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. aug. 13. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:

nemtom, miért nem lehet a kérdésre válaszolni :D

nekem van több, és tartósabb mint a többi, meg a színei is nagyon jók.

2010. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül?
2010. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egy Chanel körömlakk kb 4500 forint ( a legújabb kollekciót néztem) tehát nem sokkal drágább, mint a fentebb említett L'Oreal :))
2011. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Miss Sporty és Moyra körömlakkokat használok, mert nagyon különleges színeik vannak.

És elárulom a tartósság titkát: ugyanúgy kell lekezelni a köröm felületét, mint amikor műkörmöt tesznek fel. Egy kicsit megreszeled a felületét (nem polírozni! mert pont az a lényeg, hogy egy kicsit felbolyhosítsad) utána lekened ilyennel:

[link]

Ez azonnal elpárolog, de teljesen letisztítja a köröm felületét. Utána ezt kened rá:

[link]

Ez elősegíti a tapadást. Pár pillanatig hagyd száradni, aztán már mehet is a körömlakk.


Ma csütörtök van, és én szombat este festettem ki így a körmöm Moyrával. Minden nap mosogatok, 2x 2 órát pancsoltam otthon a kádban, és sehol nem pattogott még le, annyi, hogy fent már látszik a lenövés.

Egy Chanel körömlakk árából veszel 15 körömlakkot, de az sem lesz ilyen tartós, mint ezzel a módszerrel.

2011. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!