Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kézművesek akik foglalkoznak...

Kézművesek akik foglalkoznak gyöngyökkel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mire fuzitek rá a gyöngyöt? Láttam én már gumira, fonalra, cernara és drotra is felfuzottet de melyik a jobb vagy ez ekszertol függ? Kásagyönggyel szeretnék ugyeskedni de nem tudom hogy fogják hozzá. Illetve ti hol szeritek be a hozzávalokat hol érdemes keresni? Gondolok itt gyöngyre, medalra,kapoccsra stb

2020. nov. 29. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ékszertől függ. Például ha karkötőt akarsz csinálni és nem akarsz rá kapcsot tenni, akkor nyilván valami rugalmasra kell, ami a gumi lesz. Lehet más anyagból is karkötőt csinálni, de arra kell kapcsot csinálni. Ha valami olyat készítenél aminek meg kell őriznie a formáját, azt vastagabb dróttal lehet elérni, ha valami hajlított medált vagy gyűrűt alkotnál például. Ha különböző formákban (mondjuk így [link] akarod felfűzni a gyöngyöket, erre a cérna vagy damil lesz alkalmas, mert az nem nyúlik, de könnyebben hajlítható mint a drót.


Alapvetően ha van valami elképzelésed hogy mit akarsz készíteni akkor biztos van az interneten hasonló ékszerhez útmutató, ott le fogják írni az alapanyagokat. De ha leírod mit akarsz pontosabban csinálni akkor én is megpróbálok segíteni.

2020. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ment a zöld.Majd keresek akkor ilyen oldalakat én egyelőre pinteseten kerestem ötleteket meg webshopokon alapanyagokat. Ilyesmikre gondoltam egyébként. [link]

[link]

[link]

2020. nov. 30. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!