Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb cruelty-free szempilla...

Legjobb cruelty-free szempillaspirál, amit próbáltál? Ajánlanátok valami hasonló hatásút, ami tényleg jó?

Figyelt kérdés

A sminktermékeim 90%-ban eddig is állatkísérlet mentes márkáktól származtak, de fokozatosan szeretnék átállni 100% cruelty-free életmódra sminkelés terén.

Viszont hosszútávon eddig csak a Maybelline spiráljai váltak be, abból is a Lash Sensational Intense Black és a Snapscara.

Alapból is elég hosszú szempilláim vannak, hajlított fejű kefével tudom elérni a legszebb, tényleg égig érő hatást.

Kontrasztos színtípus vagyok, így szinte mindenből az extra/Intense/blackest black verziót használom, mert ez még dominánsabban mutat a szememen. A sima piszkos fekete színhatás nekem nem elég.

Nem mellesleg mindkettő extra tartós, a nap végéig kifogástalan állapotú, nem potyog, - gyűlölöm, ha egy szempillaspirál apró darabokban hámlik vagy foszlik a szem körül pár óra után.

Nagy bánatomra a Maybelline is tesztel állatokon, és egyelőre tanácstalan vagyok, hogy az utolsó kifogyása után miért nyúljak helyette.

Mindenképpen olyat akarok, aminél az összes feltétel teljesül, amit egy szempillaspirálnál elvárok.

Továbbá hazai kínálatból beszerezhető legyen, lehetőleg drogériás (1500-4000 Ft) árkategóriában, mert ezeket a legköltséghatékonyabb 2-3 havonta újravenni.


Akik odafigyelnek erre, ti milyen szempillaspirált használtok?



2020. nov. 30. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, szintén a Maybelline spiráljai a kedvenceim, de én is leálltam velük, mert ugye állatokon tesztelnek sajnos.

Ami nekem még bejött, azok az Essence, ill. a NYX szempillaspiráljai, mindkettő drogériás árkategória és cruelty free. :)

2020. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovely Best Ever, a Too Faced Better Than Sex dupe-ja, nekem nagyon bevált :)
2020. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
IsaDora.
2020. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Drogériásból nekem a Lovely Curling pump jó spirálja csinált iszonyatosan szép pillákat, ha pedig kicsit drágább is játszik akkor a The Body Shop Happy go lash spirálja a nyerő.
2020. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék egy esélyt a Lovely Curlingnek (sárga tubusos), eddig bármi mást próbáltam, mindig visszatértem hozzá. Ja, és pofátlanul olcsó.
2020. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már egy ideje én is szemezek a Lovely Curling Pump Up spirállal.

Az mennyire fekete?

2020. dec. 1. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok

Szerintem brutál fekete, én is kontrasztos színtípusként használtam.

Egyébként írd be a YouTube-ra hogy top X drogériás szempillaspirál, jó pár listában benne lesz, és a legtöbb videóban mutatják is használat közben.

2020. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár az általad felsorolt szempillaspirálokat nem használtam, szóval azt nem tudom, hogy ahhoz képest milyenek, de nekem jelenleg az Essence lash princess és a Catrice glam & doll false lashes a kedvenceim, illetve a Lovely curling pump up se rossz, bár az első 2 szerintem kicsit látványosabb pillákat csinál (legalábbis rajtam)
2020. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!