Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én imádok sminkelni így?...

Csak én imádok sminkelni így? Új sminket vásárolni, gyakorolni gyakorolni hogy jobb legyek,kisérletezni a színekel.

Figyelt kérdés

#hobbi #Imádoksminkelni
2020. dec. 2. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Nagyon drágák ezek a termékek, sokan nem engedhetik meg maguknak.
2020. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, nem mindenap vásárolok új smink terméket, és nem Douglasba meg mac be vásárolok hanem dm,rossman,müller.
2020. dec. 2. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ha sokat gyakorlod és szereted csinálni, viheted belőle valamire. Ha gondolod még egy sminktanfolyamot is vegezhetsz.
2020. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen az a tervem :) szeretnék ezzel a hobbival később profitálni, egyenlőre drogériás termékek megteszik ha már jobb leszek akkor ruháznék be drágább termékekre :)
2020. dec. 2. 01:34
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
En is így vagyok vele, de nem tervezek profi lenni.
2020. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, egy nagyon jó barátnőmnek ez az egyik legnagyobb (és messze a legdrágább, de ő külföldről rendel állandóan meg egy csomó felsőbb kategóriás márkát is vásárol) hobbija. Nem a profit miatt csinálja, egy instagram oldala van ahová feltöltögeti a többi sminkimádó ismerősének, de tényleg leköti, jól érzi magát miközben csinálja, kikapcsol tőle. Szerintem tök jó hobbi tud lenni ha ennyire érdekel.
2020. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is. Habár még csak magamat sminkelem, de szinte minden nap, élvezem a kreatív alkotói folyamatot. Nem szeretem a nagyon nude vonalat, - ez nekem nem is áll jól, így sok-sok élénk, hideg tónusú (szinte csak a lila, kék, sötétebb rózsaszín és fekete-szürke-fehér skáláját magába foglaló) sminktermékem van.

Azért arra figyelek, hogy ne halmozzak fel egyszerre túl sok mindent, amit szavatosság lejártáig ne tudjak elhasználni.

Egészen 16 éves korom óta kitapasztalgattam, hogy mi áll jól, és mi az, ami bár tetszik másokon, de inkább hagyjam meg nekik, mert rajtam nem előnyös.

Különösen odafigyelek, hogy minden amit megvásárolok, színben, formulában tökéletesen igazodjon hozzám és az életmódomhoz.

Az árkategória elég változó. Vannak drogériás és drágább dolgaim is, de a minőségben nincs párhuzam. A 10.000 Ft-os rúzsom pl. semmivel sem tud többet, mint egy különösen jó minőségű 2000 Ft-os. Szempillaspirálra, amit 2 havonta cserélek pedig nem vagyok hajlandó tízezreket elkölteni.

Alapozónál viszont már érezni a különbséget. Eddig az itthon is forgalmazott márkák között az Estée Lauder Double Wear-je volt az egyetlen, amivel teljes mértékben elégedett voltam. Nagyon erős fedésű, elfedi a bőrhibákat, ugyanakkor nem szárít, nincs az a brutál matt “kígyóbőrös” finishe.

Viszont bármilyen széles a színskálája, nekem sajnos nemigen kedvez, mert a legvilágosabb árnyalat is csak neutrális, amitől “zöld” lesz az arcom, nekem pedig szinte hullafehér, ámde rózsaszínes tónusú bőröm van.

Amivel most szemezek, az a Too Faced Born This Way alapozója, mert a leírás alapján abszolút megfelel az igényeimnek, és van olyan árnyalata, ami szerintem közelebb áll a tökéleteshez, mint eddig bármi más. Viszont ezt csak külföldről lehet megrendelni.

Sajnos ezen a téren még szűz vagyok, de már évek óta szeretnék olyan termékeket is kipróbálni, amik itthon nincsenek és régóta izgatják a fantáziámat, de eddig mèg nem volt lehetőségem a kipróbálásukra.

2020. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
64%
Nekem ez egyfajta hobbi, segít elkezdeni a napot, szeretem a színeket, amúgy is rajzolok és festek és a sminkelés ezt kicsit pótolja mert nincs időm gyakran leülni képeket festeni. De nem vásárolok ész nélkül, egyszerre van 5-6 palettám, aztán 2-3 év alatt kifogy, akkor veszek újakat. Nem halmozok mert nem éri meg, ennyi palettában bőven megvan minden szín amit használok.
2020. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is hobbi,nem sajnálom rá az időt sokkal jobb mintha filmet néznék vagy csak zene menne monoton meg csak feküdnék így covid idején minthogy legalább valamibe fejlödök is és szeretem csinálni, legalább egyre jobban fognak menni a bonyolultabb sminkek is.:) én drogériás sminkekel sminkelek amiből nagyon sok van azok a peletták de azért tartom hasznosnak hogy sok van mert így szinte minden árnyalat amit szeretnék megvan a természetestől a szinesig :) heti rendszerességgel csinálom jelenleg így mindig másmilyent készitek. Őrülók hogy nem csak én vagyok ezzel így hogy jó hobbi én is a festéshez tudnam hasonlitani csak arcon főleg a szem sminkekel szeretek kisérletezni.
2020. dec. 3. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!