Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kezdősminket ajánlotok...

Milyen kezdősminket ajánlotok annak, aki eddig még sosem sminkelt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, eddig még sosem sminkeltem, de már meg szeretnék ismerkedni ezzel a témával egy minimálisan. Kb. semmit sem tudok erről a témáról, meg, hogy hogyan kezdjek neki. Annyi biztos, hogy nem akarok sosem ilyen nagy sminkes lány lenni, csak ilyen nem annyira feltűnő dolgokra gondoltam.

Azt hallottam, hogy a szempillaspirál is ilyen. Kiemeli a szemeket, igaz? Mit ajánlotok ezen belül, meg ezen kívül is?

Akármilyen tippet elfogadok!


2020. dec. 2. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy kis korrektort szem alá, bőrhibákra, ha szükséged van rá. ha zsíros a bőröd, akkor színtelen púder mattítani a t-vonalban. színezett ajakápoló. esetleg, ha a szemöldököd szeretnél kicsit formázni, de termesztesen tartani, akkor szemöldökpor. egy highlighter vagy világos fényes szemhéjpúder a belső szemzugba, az megnyitja a tekintetet. egy természetes pirosító is jó lehet akár. a lehetőségek tárháza végtelen, rajtad múlik mennyi terméket szeretnél használni. én a helyedben nézegetnék YouTube-on everyday makeup videókat, azok közt sok van, ahol természetes vonalon maradnak. :)
2020. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Ennek a 90%-át nem értettem. :D Mondtam, hogy semmit sem tudok a témáról. Highlighter, korrektor, t-vonal, ezekről fogalmam sincs, hogy mik lehetnek. A többire is csak tippelni tudok. Túl sok ez az infó egyszerre. xD

Annyira meg nem akarok sminkelni, hogy mindent magamra tegyek. Csak egy-két dologra gondoltam, olyanokra, amiket még a legbénább ember is meg tud csinálni magának, és nem is igényel sok időt.

2020. dec. 2. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt akartam mondani, hogy mindet tedd fel, amit írtam, hanem, hogy ezekből tudsz választani, mert te tudod, hogy mit szeretnél elérni a sminkkel :D
2020. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hogy válasszak, ha egyikről sem tudom, hogy micsoda? :D
2020. dec. 2. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát keress rá, mint mondtam. nézz videókat róla, döntsd el, hogy miért sminkelnél. például a szemed akarod kiemelni, a szemöldököddel nem vagy megelégedve, bőrhibáid vannak, stb, és döntsd aszerint. a sminkelés nem atomfizika, de egyszerűbb rákeresned, mint, hogy itt a szádba rágjunk mindent a kezdetektől. :)
2020. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmimmel sem vagyok megelégedve. De sz*rrá sem akarom sminkelni magam. Na jó, a szemem (színét) viszont imádom. Ezért inkább a szememet akarnám kiemelni.
2020. dec. 2. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor például tök jó választás lehet egy szempillaspirál, és egy világos, fényes szemhéjpúder, itt a kép, hogy például hogy tudod használni: [link]
2020. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt nyilván az első kép csak azért ilyen pacás, hogy látszódjon, hova rakja, a második kép az érdekes. de elég csak a belső szemzugba rakni (a szemed orrodhoz közel eső része)
2020. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor majd lehet, hogy kipróbálom.
2020. dec. 2. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Írd be a youtuba hogy smink tippek kezdőknek kezdőknek alap smink. Stb ezek tényleg sokat segítenek mert látod hogy kell csinálni.

Ha gondolod pár termeket ide irok ami nekem bevált és alap sminkhez ideális.

Nivea star makeup primer ez arra való hogy hidratalja az arcod és alap a sminkre.

L'Oreal infelitible alapozo ezzel eltudod fedni a bőrhibáid,vagy ha nem akarod hogy erös fedésü legyen Maybeline fit me.

Catrice camoflouge korrektor szem allati területre kell felvinni és el dolgozni ezzel a sötétséget feded el és frisebb lesz.

L'Oreal Tru match púdere ez lefixálja az alapozot és matt hatásu lesz vagyis nem csillog a böröd.

Maybeline false lift szempilla spirál.

Alverde szemóldök gél ezzel befésülheted a szemoldok szálakat.

Szájfényekből essence shine shine kollekcioja eleg szép szinek vannak ott minden féle.

Beuty blender szivacs amivel alapozot tudod eldolgozni meg a korrektort abbol Real Techques-set ajanlok mindenképp.

Puderhez púder ecset ebelin dm saját márkája teljesen korrekt ecset.

Ha szemhejpuder is akarsz hasznalni természetes szinekben akkor lovely nude classic palettája teljesen megfelel, ehez meg Ebelin szemhejra valo ecset vagy rossmanban nézz körül szemhejra valo ecsetek korul es megfelel a célra kezdőként és még olcsó is. Sok sikert.

2020. dec. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!