Milyen tust ajánlotok?

Figyelt kérdés

Típusra gondolok,tehát filc tus vagy ami tégelybe van és ecsettel kell felvinni vagy esetleg a rendes vékonyhegyű festékes tus,stb.

Elnézést,lehet picit hülyén fogalmaztam meg és rendes nevük is van,de éppen ezért kérek segîtséget,mert nem értek hozzá. Köszönöm a segítséget:D



2020. dec. 7. 22:15
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Tégelyesből nekem a Lovely-s vált be, ami szettben van ceruzával és ecsettel. A bomba se szedi le, veri a sokkal drágábbakat is pedig sokat kipróbáltam, 14 éve tusozok. Filcesből egy Miss Rose márkájú amit wishről rendeltem potom összegért vagy most egy Essence 24 hours vagy mi van, az is jó. A sima folyékony ecsetesek sosem jöttek be.
2020. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyx Epic Ink Liner
2020. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. dec. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!