Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillagöndörítőt csak...

Szempillagöndörítőt csak spirállal érdemes használni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg megéri magában is használni? Csak azért kérdem, mert én nem szeretnék spirálozni, de olvastam, hogy nagyon szépen be tudja göndöríteni a szempillákat, viszont azt nem tudom, hogy spirál nélkül ér-e valamit.

2020. dec. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki, bar szerintem nem biztos, hogy ugy annyira tartos lesz, de ki tudja.
2020. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem spirál nélkül nem fog olyan sokáig tartani.


És amúgy kicsit offtopic, csak eszembe jutott, hogy van valami szempilla lifting, ami hosszabb időre begöndöríti a szempilláidat, és úgy szempillaspirál nélkül is olyan marad, ha esetleg még nem hallottál róla, és tartós megoldás is szóba jöhet, akkor nézz utána ennek.

2020. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Köszi, tuti utánanézek majd!
2020. dec. 10. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szempilla göndöritő csak megtöri a pillák tövét úgyhogy felejsd el! Maybeline false lift szempilla spirálja göndörít rendesen! Ugyanis tartalmaz rögzitő folyadékot,és szempilla liftingek ihlették.
2020. dec. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!