Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó tust hol lehet venni?

Olcsó tust hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sminkelni, viszont tusvonalat szereték megtanulni húzni. Nem viselném minden nap, csak havi 3-4-szer. Igazából csak a magam szórakoztatására, meg hogy ügyesedjek.

Milyen tust ajánlotok? Folyósat, vagy nem folyósat? Igazából nem is nagyon tudom milyenek vannak. Ár-érték arányban melyik a legjobb, amit drogériában (legfőképp Rossmannban) lehet kapni?



2020. dec. 9. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Essences meg lovely jók, én inkabb ecseteset javaslok elsőre, tehát ami kis tubusban van, folyékony.
2020. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Én a Maybelline Hyper Precise filces szemhéjtust ajánlom, főleg ha nem vagy gyakorlott a tusvonal húzásban. Ezzel nagyon egyszerű megcsinálni.
2020. dec. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Lovely tégelyes ami szettben van, van hozzá ceruza meg ecset. A ceruzát nem szeretem annyira de a tus meg az ecset az király. Könnyű használni és nagyon tartós.
2020. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2020. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Essence folyékony liquid vizállo tusa teljesen megfelel erre a célra gyakorlásnak és olcsó is!
2020. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nekem most a favorít tus, amit imádok és szerintem nagyon jó az az Avon true super definition liner. Ez az a filc szerű tus, amivel pl. nekem legkönnyebb tusvonalat húzni(nem tudom ki hogy van vele)! Emellett szerintem elég jó árban van! Szerintem mindenképp megéri!
2020. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!