Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik divatmárkának a jellegz...

Kim88 kérdése:

Melyik divatmárkának a jellegzetes kézitáskája az, ami ilyen kis kocka mintás? Leggyakrabban barna-fehér kockásat látok. Szeretnék énis venni, persze nem eredetit, arra nem lenne pénzem.

Figyelt kérdés
Előre is köszi,ha esetleg van kép,linkeljetek!!
2010. aug. 12. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hülyeséget mondok, de nem louis vuitton?
2010. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Luis Vuitton: [link]

Az LV nem kockás hanem kis minták vannak rajta, ami talán kockának látszanak. Burberry kockás még nagyon.

2010. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, igen! Pont erre gondoltam, van valami speciális neve? Pl. Louis vuitton speedy,stb..?
2010. aug. 12. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy gondolhatsz Gucci-ra is... amúgy szerintem nem gáz hogy hamisat veszel, ha nem gagyi gyártmányú és nem 1000 méterről ki lehet szúrni hogy hamis. Viszont szerintem annál inkább gázabb, hogy olyan táskát szeretnél, és nagyzolni vele, aminek még a nevét sem tudod.
2010. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szeretnél venni*
2010. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17.58 vagyok

Louis Vuitton Damier Azur Speedy a speckó neve.

2010. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19.15 vagyok

Köszi hogy valaki bejelentette a válaszomat, mikor senkibe nem akartam belekötni, csupán leírtam amit a kérdező kérdezett :)...

2010. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyzolni,csak a nevére voltam kíváncsi. Ha nagyzolni akarnék, nem írtam volna le, h nincs pénzem eredetit venni. Amúgy köszi a válaszokat!!
2010. aug. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!