Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » AliExpress-ről, Wish-ről...

AliExpress-ről, Wish-ről rendelt ékszerek mennyire tartósak?

Figyelt kérdés

925-ös ezüsttel vannak bevonva (az biztos, hogy valami olyannal, ami nem irritálja a bőröm, pedig nagyon durván érzékeny vagyok a fémekre).

Vett már közületek valaki ilyen fülbevalókat, nyakláncokat?


2021. jan. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vettem de hamar tönkrement, elkopott.:(
2021. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire, gagyi mind
2021. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

925-ös ezüsttel bevontat vettem, 1-2 hónap alatt lekopott róla az ezüst festék, alatta ronda vöröses, büdös fémes izé volt. Kidobtam.


Viszont a stainless steel fülbevalóikkal csak jó tapasztalatom van. Másfél éve hordok egy párat, olyan mint az új (2db-ot rendeltem, hátha baj lesz). Mamám is egy éve nyüstöli az övét, az is remek állapotú. Anyukámon is pár hónapja ilyen van, azzal sincs baj, tényleg mintha új lenne.

2021. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
32%

Legrosszabb esetben egy fénymásolt képet kapsz a termékről, a legjobb esetben pedig egy olyan gagyi hamisítványt kapsz, ami 2 nap használat után lerohad rólad


Egy laptopot rendeltem Wishről, rohadásig volt vírusokkal, az egész billentyűzet le volt okádva, a kamera ripityára volt törve, a kéztámasz meg maradjunk annyiban, hogy egy darab kartonból volt kb

2021. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!