Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen karmokkal hogy lehet...

Ilyen karmokkal hogy lehet élni? Nem ragad bele a kosz?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 1. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Hogy törli ki? Mármint a WC-n?
2021. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem undorító (30/F)
2021. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kitörölni az még okè, de egy tapont hogy tesz be, mint a nyársra felhúzza??? É sutánna nme véres az egész? Nem akard be? 😱😱😱
2021. jan. 1. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyeneket vizsgákra, versenyekre készítik
2021. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem koszos alatta, tudjátok van aki szokott kezet mosni, és rendesen megtisztítja a körmei alatt is. Viszont én pl rengeteg olyat látok, hogy rövid, lakkozatlan köröm, és így alatta látszik a vastag retekcsík...

Azt a kérdést sosem értettem, hogy hogy törli ki, simán meg lehet fogni vele a papírt, gond nélkül.

A tampont meg szintén simán fel lehet tenni, elég kemény hozzá, hogy ne szaladjon bele a köröm. És a köröm vége addig megy be, ameddig neked az ujjad vége. Ugyanaz.

Ami tényleg nehézséget okoz: arckrémbe belenyúlni, mert akárhogy forgatod, az ujjad nem fog beleérni, csak a körmöd. A dobozos üdítőt más technikával kell kibontani, de az is megy minden nehézség nélkül. Írásnál kicsit máshogy kell tartani a kezet, de nem kényelmetlen.

Egyébként nekem nem ilyen hosszú, de elég hosszú az enyém is. És én nagyon unom az ilyen undorító kérdéseket. Mindenki foglalkozzon a maga dolgával, és mindenki nézzen ki úgy, ahogy akar.

2021. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

A körömkefe és a szappan szuper találmány ;)

Ahogy a wc papír is elég hasznos, sőt, ea bidé is egyre elterjedtebb, nyugi, senkinek nem sz.ros a körme alatt, aki hosszú körmöt visel.

A képen látható körmök egyébként általában fotózásra, versenyre készülnek, nem hétköznapra. Ritkán találkoznak tamponnal (ekkora kövekkel nem is lenne biztonságos)

Egyébként körmösként mondhatom, hogy általában épp a rövid körmű vendégek jönnek retekkel felszerelkezve.

Még most is, mikor mimdem arról szól, hogy moss kezet. Sokan a körömkefét nem használják, a legtöbb retkes körmű nem is tart otthon 😱.

Minden vendégemet elküldöm kezet mosni, sajnos van, akit több körre is visszaküldök, mire valóban tiszta lesz a körme.

Akinek hosszú körme van, sokkal jobban figyel arra, hogy tiszta legyen. Talán épp az előítéletek miatt.

2021. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tamponos kérdés... Ha másra nem is gondolunk, de van applikációs tampon. 😊
2021. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem mindenki használ tampont, van aki betétet használ.
2021. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!