Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sárga tónusú alapozó? Világos...

Sárga tónusú alapozó? Világos a bőröm, de azért nem a legvilágosabb.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy iszonyat sárga a bőröm, nem találok hozzá jó alapozót. Eddig amiket vettem, felkenve mind rózsaszínes volt, hiába mondták azt, hogy sárga a tónusa. Maybelline fit me 105-öset próbáltam, Catrice hd 040-eset, ők sötétek is meg rózsaszínesek is a nyakamhoz képest.

#alapozós #sárga tónus
2021. jan. 4. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Annyit tudok segíteni így hirtelen, hogy a Catrice HD 40 az nem igazán világos bőrre való, egyébként annak rózsaszínes tónusa van. Valószínűleg ezért volt neked sötét és rózsaszín.


Olyan alapozókat keress, aminek konkrétan arany, sárga, barack tónúsa van. A Catrice HD-ből ilyen pl. a 005 Ivory Beige.


Ami neked biztos nem lesz jó, azok a rózsaszínes tónusúak, mint amiket példának írtál.


Egy adott alapozó márkán,fajtán belül is vannak különböző tónusúak és nem elég csak a színmélységet kiválasztani.


Interneten rá tudsz keresni melyik kód milyen tónus és az alapján próbálgass tesztereket.

2021. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Minden bőrnek egyes fényviszonyoknál van egy kicsi sárgás beütése, de ha világos vagy azon belül mi nézd meg aza ereket a csuklodon lila vagy zöld e.
2021. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maybelline Fit Me 100-as árnyalata jobb, mint a 105-ös szerintem, világosabb, illetve sárgásabb is. Ez az egyetlen alapozóm, ami tök jól illeszkedik a sárgás, világos tónusú bőrömre.

Illetve a NYX-nek vannak még nagyon jó világos, de sárgás tónusú alapozói, a Cam't Stop Won't Stop vonalban pl. minden színből van sárga, rózsaszín és neutrális tónus is.

2021. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!