Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A müllerben csak parfümök...

A müllerben csak parfümök vannak? Vagy sminkek is?

Figyelt kérdés
előre is köszi :)
2010. aug. 13. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom hogy más müllerbe van-e más

de pl a nyíregyházán a müllerbe van smink is .

2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gödöllőn is van smink is :) szóval sztem mindenhol!
2010. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van smink, samponok-testápolók, kreatív cuccok, füzetek, kaják, fodrász és sminkes cuccok,játék-ajándék és dekorcuccok is. Csak sajna elég drága sokminden.
2010. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor holnap megyek is megnézem. konkrétan egy seche vite nevű fedőlak kellene. a youtubeos körmösvideókban is mindig olyan használnak, ezért kipróbálnám :) ja meg meg szeretném szagolni a a puma animagicalt :D:D de ez már részletkérdés.
2010. aug. 13. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
van ysl ,clinique dekorkozmetikumok,ilyen lemosók,barnítók,krémekből clinique,estee lauder,lancaster meg még sok van ;)
2010. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok, hogy körömnyomda van-e?
2010. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keszthelyen és Veszprémbe van smink:)

Csak nagyon drága a Müllerbe,sztem.

2010. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na voltam is tegnap, de tényleg nagyon drága. meg elég nehéz megtalalni amit szertnél, mert olyan nagy. és tényleg láttam 5-6ezer ftos szájfényeket is szal az ára is ott van néhány márkának.

körömnyomdát nem láttam, de szerintem simán lehet annyi cucc van ott :) csak az ára kédéses...

amúgy a puma animagicalnek kifejezetten jóóó illata van :D

2010. aug. 15. 09:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

parfümtől elkezdve sminken át minden van :) kb. olyan, mint egy DM, csak 4x nagyobb, meg a kínálat is jobb sztem.

de van parfüm, smink, mindenféle tisztálkodócucc, meg ami egy fürdőbe kellhet, tisztítószerek, de még édességrészleg, papírrész is :D

nem feltétlenül drágább a müller sztem, de tény, h vannak nagyobb márkák is ott, mint Gucci pl. de ugyanúgy van ott olcsó parfüm meg ilyenek, mint máshol.

2010. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!