Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van, hogy sokszor az...

Miért van, hogy sokszor az alapozó felkenés után olyan csúnya lesz "összeáll"?

Figyelt kérdés
Tehát alapozó előtt használok hidratáló krémet utána maybelline alapozó és utána púder. De sokszor félkenem az alapozót és nem sima egyeséges, hanem nem is tudom, hogy monndjam inkább csúnya hogy rajtam van úgy összeáll inkább mintha csomós lenne és nem szép sima. Néha viszont tök jól sikerül pedig mindig ugyanúgy csinálom. Mi lehet a baj lányok?

2021. jan. 15. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivel teszed fel az alapozot? Ujjaiddal, ecsettel vagy szivacs/beauty blenderrel? Ujjaiddal, majd finoman beauty blenderrel egysegesebben lehet felkenni. Ecset nekem legalabbis nem valt be. Mondjuk nekem jo gorongyos az arcom meg a homlokom :D


A pudert en kihagynam, helyette inkabb setting powdert hasznalj, foleg ha korrektort is hasznalsz. A setting powder jobban egybehozza a 'szineket', egysegesse teszi az alapozast.


Sokat segitett nekem, hogy borradiroztam rendszeresen. De az is jo, ha egy szaraz torolkozovel heti 1x finoman atdorzsolod az arcod,miutan meleg-hideg vizes valtovizzel megmosod.

2021. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem használok korrektort és bocsi de nem nagyon vagyok otthon sminkek téren de mi az a setting powder az is a sima púderhez hasonlit?

Amúgy most olvasgattam mindenfélét nem lehet hogy az a baj, hogy száraz a bőröm? Amúgy nem látom annak de nem lehet hogy az alapozó kihangsúlyozza?


Ja és az ujjakkal szoktam felvinni.

2021. jan. 15. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
ne vegyél ilyen gagyi alapozókat
2021. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

1. Vegyél egy jobb alapozót. Nézz véleményeket krémmánián. Érdemes befektetni egy jobb minőségű alapozóba, ami aztán úgyis minimum fél évig elég.

2. A setting powder az fixáló púder... De a púdernek alapból kb az a feladata, hogy fixáljon, szóval...

3. Használj primert, ha úgy gondolod, hogy száraz a bőröd, akkor valami hidratáló primert vegyél.

3. Ne matt alapozót vegyél, ha az sehogy sem mutat szépen rajtad.

4. Könyörgöm ne az ujjaddal vidd fel, vegyél egy szivacsot. Azzal gyönyörűen bele lehet dolgozni a bőrbe.

2021. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A hidratáló krémtől is függ, lehet hogy másfajtát kéne alá kenned. Vagy esetleg használj hidratáló primert. A Maybeliline alapozók szerintem elég jók, nekem legalábbis beváltak, nem hinnem hogy azzal lenne a gond. A felvitelhez meg ne a kezed használd, hanem szivacsot vagy ecsetet.
2021. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Alapozobol catrice tru skin alapozot tudom ajanlani ala mindenkepp hidratalj es vegyel egy jo beuty blendert real teques markaju a legjobb puder ecsetbol pedig ebelin markaju siman jo.
2021. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a beauty blendert vettem ma tudnátok segíteni hogy hogyan is kell használni illetve a két része mire jó?

2021. jan. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!