Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted a körömlakkozás k....

Szerinted a körömlakkozás k. rv. S?

Figyelt kérdés

Pár napja egy-két válaszadó egy gyermeknevelési topikban kifejtette, hogy a körömlakk az anyukán is kurv.s, az ilyet lek.rvázzák a háta mögött a férfiak, és ha kilakkozza a kislánya körmét (a topikban nyárra nem oviba, világosrózsaszínre volt írva) akkor belőle is tuti k.rvát nevel.

Mi erről a véleményetek?

A körömlakk tényleg a k.rvák kiváltsága???


2010. aug. 14. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%

hat 10 ev alatt elegge, esetleg atlatszo

13-30 evig barmilyen (habar szerintem piros vagy rozsaszin kormok + magasarku igy is kurwas)

35-tol kisse visszafogotabb szinek

60-... kisse ize hogy festik a kormuket...

2010. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a k.rvák kiváltsága.Egy francia manikűr vagy egy világosabb színűre kifestett köröm inkább az ápoltságot tükrözi,hogy foglalkozol magaddal.

Nyáron én is ki szoktam lakkozni a keresztlányom (10 éves) körmét halvány rózsaszínnel vagy színtelennel.

Szerintem egy szépen kilakkozott kis köröm sokkal szebb,mint egy műköröm.

2010. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló szerint a magassarkú is k.rvás?Hol élsz?Az őskorban?


Nem k.urvás a körömlakk!!!!!!!!!!

2010. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki talált ki ekkora baromságot, de egyáltalán nem k..vás a lakk. Magassarku meg főleg nem, inkább nőies. Na persze nem egy pl háromgyerekes anyukának miniszoknyával :D
2010. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Qurvás az, ha valaki pénzért dug.

Körömlakkost lequrvázni bunkóság.

2010. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kicsit hosszú a topik, de ha valakit érdekel, kicsemegézheti, hol és ki k.rvázott:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2010. aug. 14. 21:37
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

ÁCsi.

Aláírom, kisgyerekre ne..

de miaz hogy "13-30" éves lányokon/nőkön k_rvás a piros körömlakk meg a magassarkú????!!!!!

magassarkú cipő egy nőnél ALAP.13 évesen már pirosra festettem a körmöm, mégsem vagyok k.rvás.

Ja és mi közös van hozzá hogy a nők 60 felett festik e a körmüket..???pfff. bármilyen "izé" valaki még abban a korban is foglalkozik magával, jobban mint más huszonévesen ;)

2010. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátom unokahugának ki szoktam lakkozni a körmét, nyáron, amig nincs oviban, átlátszó alapon rózsaszín virágosra, és tündéri. Ja, és 3 éves. Mindig boldogan mutogatja... meg kiszinezi a száját, stb. Minden kislány mutogatja magát..

De ez baromság. Biztos az a nem ku.rvás, akinek gyönyörű csontig rágott körmei vannak...

2010. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
biztos, hogy nem, akkor minek találták volna ki
2010. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ovis gyereknek egyáltalán nem kellene kilakkozni a körmét... max otthon, ha nagyon rákattant a sminkcuccokra a kiscsaj :). De anyukákon (és egyáltalán bármilyen nőn) egyáltalán nem az, ha igényesen van megoldva, nincs túlcsicsázva, és illik a ruhához a színe.
2010. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!