Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MAC velvet teddy árnyalat...

MAC velvet teddy árnyalat minenkinek jól áll?

Figyelt kérdés
most szeretném megrendelni de vajon nekem jól áll szőke melíros hajam van és középbarna bőröm
2021. jan. 26. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azoknak áll jól, akiknek alapvetően a meleg, lágy és inkább sötét színek állnak jól.
2021. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan szín, ami mindenkinek jól áll. Még a fekete és a fehér sem.

A barnás nude árnyalatok csak azoknak állnak jól, akikbe keveredett egy kevés ősz típus, másnak nem.

2021. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hideg vagy meleg árnyalatú a bőröd?

Ha meleg, akkor jól fog állni, ha hideg, akkor inkább valami pinkesebb, hidegebb tónust keress.

2021. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nagyon sötét színű ez a rúzs csak azért kérdem mert én vidéki vagyok itt nincs mac üzlet ezért mindenképp neten kell rendelnem
2021. jan. 27. 10:08
 5/5 A kérdező kommentje:
interneten láttam hogy kipróbálták barnább és fehérebb bőrú nökön is, és kép alapján mindengyiken jól állt.
2021. febr. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!