Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajakpiercingesek irjatok!...

Ajakpiercingesek irjatok! Nektek hogy néz ki belülről?

Figyelt kérdés
Nekem 2 napja lett csinálva, és a belső része kicsit benne van a úsomba ha értitek...nemtudom elmagyarázni..nincs belenőve,de begyúgyul?
2010. aug. 15. 22:46
 1/9 SzilKa ***** válasza:
100%
Ha jól értem, rádagadt a szád? Első körben hosdzabb szárú piercinget kellett volna betegyen a piercer, mert egy kicsit mindig megdagad a szúrt rész és csak 1-2 hét után szokták betenni a véglegest...
2010. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hosszabb van benne..belül mikor kiforditom az ajkam és "feltolom a pc-t" piros kör van a pc-helyén... de visszahúzódik majd nem? nem fáj és nincs nagyon bedagadva..
2010. aug. 15. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen rendbe jött. Bár kb 1-1,5 hétig be volt dagadva, de az szépen lassan leapadt. Csak sűrűn kenegesd Betadinnal, jah, és ne lepődj meg, ha gennyezni fog. Teljesen normális.^^ Nekem is ez volt. Nekem most ilyen van benn: [link] Sokkal jobban bejön, mint ez: [link] Kényelmesebb. :)
2010. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattál :) nekem sajnos se spirál,se karika nem lehet.. mert léjjebb van,nem közvetlenül az ajkamnál
2010. aug. 15. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is be volt még egy héttel később is és nekem is piros volt körülötte pedig nekem a kellő szár lett betéve. Én sokat kezeltem és mindig fertőtlenítettem és így szép lassan lement. (:
2010. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem kezdettől fogva patkó volt, így amikor "rendes" került bele (akár 1 évvel a szúrás után) nekem is volt piros kör és fájt is eléggé :S én már kivettem, 1,5 évet volt bent. barátomnak is patkója volt de cserélni akart sima golyósra és tudta, hogy nekem nagyon nem jött be a sima talp így a végén a patkójárol levette a 2 golyót feltette egy vágható szárra (vagy sima egyenes fém szár is jó), egyik felére az egyiket másikra a másikat így nem tudott belevágódni a húsába! ha lenne piercingem én is így csinálnám, esetleg megpróbálhatod ezt.
2010. aug. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen marad benne nem lesz semmi baja...hogy igy belevág? begyúgyul majd? :(
2010. aug. 16. 05:58
 8/9 anonim ***** válasza:

hát..mindig ilyen lesz, legalább is ismerősömnek ajak fölött volt és neki mindig bele volt "fúródva" :S de szerintem próbáld meg azt h golyót teszel belülre is mert ez nem tud belefúródni

am előző vagyok

2010. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem :S de kezd javulni :) majd rendbejön :) remélem
2010. aug. 17. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!