Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valóban van olyan hogy a...

Valóban van olyan hogy a körmös azért nem tud nekem kocka körmöt építeni mert keskeny a körömágyam?

Figyelt kérdés

Nem igazan érték ehhez, ezert teszem fel a kérdést.

Mindig mandulát épít merthogy az en vekony ujjamhoz, es keskeny körömágyamhoz ez passzol

Ez tényleg igy van es hülyén allna egy másik forma?



2021. jan. 31. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy tényleg az áll jól

Kockát bárkinek lehet csinálni, mert csak azt tanulják a formákat illetve (jártam modellnek ilyen tanfolyamra)

És én úgy tudom hogy egy szolgáltató olyat csinál (akár haj vagy köröm) amilyet te szeretnél

2021. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Két külön dolog az, hogy nem tud, vagy nem szeretne. Tudna építeni, mindent lehet, csak nem szeretné, mert szerinte nem állna jól.

Beszéld meg vele, hogy szeretnéd kipróbálni, ha nem áll jól, legközelebb is mandula lesz. :)

2021. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Olyan nincs hogy nem tud. A formát nem befolyásolja hogy milyen széles a körömágyad. Csak simán olyan mint a legtöbb fodrász, annyit vág amennyit akar mert szerinte az úgy jó.
2021. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!