Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meg tudná nekem valaki mondani...

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy milyen festéket használnak azok a kozmetikusok, akik tartós szemöldök ív festést végeznek? És hogy hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nekem eléggé ritka a szemöldököm, és már utálom minden nap ceruzázgatni, mert elmaszatolódik, lejön. Tetoválás pedig nem jött be, mert már 4-négyszer megcsináltattam, két különböző helyen, és mindig kikopott teljesen.


Köszi a válaszokat előre is.


2008. dec. 2. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A tetoválás kikopik idővel, azt is újra kell csináltatni.

Ha gondolod fodrászkellékesnél vehetsz tartós szemöldök-szempilla festéket, azzal befestheted. De érdemesebb eljárni kozmetikushoz és akkor ő festegeti amikor kell. De ha nem halvány színű a szemöldököd, hanem ritka akkor szerintem marad a tetoválás(amit egy sminkes/kozmetikus sem ajánl és én sem, mert sokszor szörnyen csinálják meg) vagy rajzolgatod minden reggel. Vannak jó minőségű ceruzák külön ilyen célra azok ugyan drágábbak de nem fog elkenődni. Egyébként pedig meg kell szokni, hogy nem nyúlsz oda és napközben esetleg korrigálnod kell és akkor nem maszatolódik el. Sok sikert.

2008. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fodraszkellek uzletbe vegyel szemoldok es szempillafesteket, talan 400 Ft-ba kerul. Nagyon sokaig eleg, en is ezt hasznalom. Ugy hivjak hogy Profi Pil, egy nemet termek. De gondolom van tobbfele is, menjel be, es segitenek!
2008. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kallos szemöldök és szempilla festék.Ez a neve és nagyon jóóó.
2008. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de én nem a szőrt szeretném befesteni, hanem az ívet, mint a ceruzával. Egyik ismerősömnek csinál ilyet a kozmetikusa, ami 1-2 hétig fent marad neki (vízálló), és én olyan barna festéket szeretnék venni. Nem vagyok hajlandó 5000ft-ot kifizetni alkalmanként. Légyszi ha tudja valaki, hogy milyen az a festék (esetleg barna Henna?), akkor írja meg.
2008. dec. 3. 20:00
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A RefectoCil szemöldök és szempillafesték egy jó márka nagyon, az én kozmetikusom is ezt használja. Fodrászkellékes boltban tudsz venni ilyet.

Üdv

2009. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!