Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok/nők! Van, aki csak a...

Lányok/nők! Van, aki csak a kezén, vagy csak a lábán szokta festeni a körmeit?

Figyelt kérdés
Indokokat is írhattok!

2021. febr. 8. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kezemen szoktam.
2021. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ritkán kifestem a kezemen is, de az kb két napig bírja. Nyáron a lábamon két hétig simán. Télen nem festem, mert minek.
2021. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kéz körmöm szoktam, de ez függ a munkától is, most pl takarítóként dolgoztam egyáltalán nem festettem, mert minek... Nyáron szoktam mindig festegetni, néha unaloműzésből műkörmöt is szoktam, de csak nyáron! Télen ritkán vannak kifestve, esetleg alkalmakkor.

Lábaimon szintén nyáron szoktam,télen hagyom őket pihenni de nyáron is szoktam pár napot! Ha tudom hogy holnap pl nem szandálba, hanem cipőbe megyek, akkor leszoktam mosni addigra.

2021. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én a kezemen szinte mindig kifestem, ha csak egy átlátszó lakkal is, a lábamon pedig csak nyáron, vagy ha tudom hogy olyan helyre megyek ahol látszódni fog.
2021. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
En kezemen is labamon is festem evszaktol fuggetlenul. Szeretem tudni, hogy mindig apolt es szep legyek...🙃
2021. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak a lábamon festem, évszaktól függetlenül. Kezemről gyorsan lekopik, így inkább maradok a műkörömnél ott.
2021. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kezemen műköröm van, a lábamon többnyire festem, feketére.
2021. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!