Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj ha felteszik a műszempillát?

Fáj ha felteszik a műszempillát?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak rakom fel és egyáltalán nem fájt. Persze ha belemegy a ragasztó akkor kellemetlen és csípi de nem vészes. Ja és ha kozmetikus teszi fel akkor ő ügyes jó esetben - és semmi gond nem lehet.
2008. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Amikor felteszik nem fáj - de a barátnőmnek múltkor, amikor kipróbálta első alkalommal (és valószínűleg utolsó alkalom is), akkor az istennek sem akart lejönni, és végül a kozmetikus tépked le neki - és nem csak fájt, hanem az eredeti szempillájából sem maradt sok.
2008. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Huu..hát ezt nem szeretném..
2008. dec. 3. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
nekem se féjt amikor először használtam és nemtom miért lett annak a lánynak ilyen gond, de lehet h valamit elcsesztek :) de amúgy ténleg nem féj, különösen ha kozmetikus teszi
2008. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha tincses szempillát rakatsz fel,előfordulhat,hogy a ragasztó megszáradása után kicsit hútni fogja a bőröd.Nem fáj,de nem túl jó érzés.Ezért is találták ki a manapság egyre divatosabb 3D műszempillát,melyet szálanként ragasztanak az eredeti pilláidhoz.Teljesen fájdalommentes.Kicsit hosszadalmas(kb 3 óra)de sokkal tarósabb.Bármelyiket választod,ne tépkedd le magadnak ha megúnod,hanem bízd kozmetikusra,aki oldószerrel le tudja szedni anélkül,hogy sérülnének a szempilláid.
2008. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg fájdalommentes, csak az első 1-2 napban kicsit kellemetlen lehet, amíg nem szoksz hozzá, és nem "törik be" a szempilla.
2008. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem fáj nekem még egy vendégemnek se fájt a tincses műszempilla! De van az úgynevezett 3D szempillahosszabbítás ami kb.2 hónapig tart! Nagyon szép víz könny és izzadság álló. És nem roncsolja a szempillákat mint a tincses ragasztó!
2008. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja az előző én voltam egy kozmetikus :)
2008. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi..egy szakembertől jó hallani!
2008. dec. 14. 17:10
 10/11 anonim válasza:
Csak az fáj mikor nyitod ki és csípi a ragasztó..nekem nagyon könnyezett a szemem, nagyon rossz volt. Nem szabad hunyorogni.. De a végeredmény nagyon szép:) a szépségért meg kell szenvedni:P
2009. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!