Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi a jó ár egy üveg...

Mennyi a jó ár egy üveg parfümért? A nagy üveget veszed meg 12ezer körül, vagy 30ml-eset 7-8ezerért?

Figyelt kérdés

Arányában a nagy éri meg, de az alig fogy el. Hamarabb új illatra vágyok, mint hogy feléig elérnék. Aztán persze később újra előveszem. Csak így mindig új és új parfümöt szeretnék kipróbálni úgy, hogy a régiek még ott figyelnek a szekrényben. Viszont sajnálok a kicsiért kiadni 8000-et, mikor kb. 50%-al többért meg megkapom a 100miliset, tehát több mint háromszorosát. Arról meg nem is beszélve, hogy a kettő között meg ott van általában 10ezer körül az 50milis. Hát ezt is kész szívfájdalom megvenni ár-érték arányban a nagyot tekintve.

Ti hogy csináljátok a parfümvásárlást?

Főként a hasonlóan illatmániások véleményére lennék kíváncsi, de persze mindenki válasza érdekel.



2021. márc. 1. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez kifejezetten olcso. milyen parfum?
2021. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Burberryket szoktam venni. Nagyjából ekörül mozognak.
2021. márc. 1. 09:06
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ennyiért max 100 milis tesztert vehetsz, vagy hamisított pacsulit...
2021. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Notinon nézegettem pont most, mert már rég vettem, és legtöbb ilyen áron van. Persze mindhez írva, hogy akció.


De leginkább a kérdésem arra irányult volna, hogy ilyen árarányban a nagyot vennétek meg, amit alig tudtok elhasználni, vagy jóval rosszabb ár-érték arányban a kicsi üvegeset? De az legalább elfogy, és jöhet a következő illat.

2021. márc. 1. 09:15
 5/13 anonim ***** válasza:

hat attol fugg, hogy van-e meg mellette masik 4-5 parfumod es azzal valtogatva hasznalod vagy ez az egyetlen es ezt fujod magadra minden nap. utobbi esteben, lehet megeri a nagy.


en a kicsit vennem

magamnak, mert igy is sok parfumom van, plusz szeretem, ha egy parfum kicsi, mindig be tudom dobni a taskamba, tudok vele utazni, nem foglal sok helyet.

2021. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy van több is. Mert mindig megvettem a nagyobbat, mondván jobban megéri, de mielőtt elfogyna már másik, új illatra vágyok. :D
2021. márc. 1. 09:22
 7/13 anonim ***** válasza:

hat akkor vedd a kicsit. az a par ezer ft. szerintem nem

akkor nagy dolog, igy is jo aron van.

2021. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50 milis parfümjeim vannak, de van mindig 5-6 féle, és váltogatom, hogy mikor melyikhez van hangulatom.
2021. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kicsi jobban megéri, ha folyamatosan váltogatod. Ha hosszan áll, simán meg tud romlani a parfüm
2021. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha nem fogy el. Van itthon vagy 30 üveggel. Mindig tudok választani valamit a hangulatomhoz.
2021. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!