Púder vagy fixáló?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdem el magam sminkelni, ti ha használtok púdert akkor fixalo sprayt mar nem? És amikor ti el kezdtek sminkelni előtte be kenitek az arcotokat? Videóban láttam,hogy előtte egy lány be kente. Az is fixalo lehet?

2021. márc. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Előtte Primerrel keni be az arcát, ez az első lépés, de nem kötelező megtenni.

Én nem használok alapozót csak korrektort, de mindig lepúderezem átlátszó púderrel, ha pedig készen vagyok a teljes sminkkel akkor fixálót fújok, amit szintén sokáig nem használtam és úgy is működött a dolog, de sokkal stabilabb vele a smink.

2021. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. márc. 14. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

En primer helyett arckremet hasznalok, illetve szemkornyekre apolot,amit segit a karikakon, ezekkel mar simabb a 'vaszon' es szebben tudom felkenni ra az alapozot.

Nagyon ritkan fixalom az arcomat atlatszo puderrel

2021. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én púdert is használok és fixálót is. Nekem zsíros a bőröm, ezért használom mindkettőt, hogy azért a nap végére is vállalhatóan nézzek ki.

De nem kötelező egyik sem. Ha szép a bőröd elég egy korrektor, vagy egy púder. A fixáló spray csak arra van, hogy “rögzítse” a sminked. Persze nem mindegy hogy milyet veszel.

2021. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!