Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi annak a termeknek a neve,...

Mi annak a termeknek a neve, ami feher a szemhejra kenve es akkor hasznaljak amikor nagyon sotettel kezdenek es ala vilagosabbat szeretnenek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Színezett bázis (Pl P.Louise bázist használnak nagyon sok videóban)
2021. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

én korrektorral érem el ezt a hatást


a technika neve angolul cut crease egybként.

2021. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Mindketto hasznos volt.

Az elso a termek miatt. Meg is nezem majd mikllyenek vannak. Az jo lesz kezdo pontnak.

A masodik vakaszolonak meg a technika nevet.

Probaltam korrektorral, de vilagosbarnaval. Nem volt jo otlet. Raadasul az anyag sem jo a szemfestek ala.

Mert ugye primer, szemhejpuder stb... kell, hogy jol tapadjanak a dolgok.

2021. márc. 15. 14:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Kozben utananeztem kicsit de tobb idot igenyel a tema, mert ez is szerteagazo mint mindem mas. Latok Basis nevu P. Louise termeket, aztan Cut Crease Kanvas egy masik cegtol, talan valaki sima primert hasznalt. A szinek is baltozoak. En azt hittem csak feher van. De vilagos barnat is lattam. Szoval van minek utananezni.

Koszonom a szuper kezdo segitseget.

2021. márc. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!