Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » WestEndben csináltatott...

WestEndben csináltatott valaki snake eyes piercinget?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem érzéstelenítenek? Vagy Budapesten hol érdemes? Szeretnék csináltatni de valahogy ettől félek pedig volt már orr, köldök és ajak pcm😄

2021. márc. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben kihagynám, mert ez az egyik legrosszabb piercing amit csináltathatsz, már ha az ínyed, fogaid, nyelved szempontjából nézzük, ugyanis azokat borzasztóan roncsolni fogja. Igényesebb piercer nem is igazán vállalja, mert tudja, milyen egészségügyi gondokat okoz az esetek többségében.
2021. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ertem ezt ki tudnad fejteni bovebben?

Es ha sima nyelv pct csinaltatok akkor budapesten hol csinaljak erzestelenitovel?

2021. márc. 16. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, a nyelvpiercing azért sem jó, mert nem fogod jól érezni az ételek ízét utána, vagy megváltozik az ízérzékelés képessége, sérülékenyebb lesz a nyelv.

A tisztaságról: attól függ, hogy hol és milyen módon csináltatja meg valaki.

dec. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!